Nelia Beach Hotel

Avatar jamesbond12
înscris/ă în 12.06.13
MAY-2015

Nelia Beach Hotel, de vis

Am ajuns in acest hotel in luna de miere. Hotelul este in al doilea rand de hoteluri fata de plaja, dar pentru camerele cu sea view, vederea este foarte frumoasa.

Hotelui este recent renovat si se vede ca se depune efort ca sa arate bine.

Cand am ajuns seara in camera, am avut o camera care nu avea mobilierul renovat si era interconectata cu alta camera (usa era inchisa bineinteles). Seara am coborat la receptie si am discutat cu managerul hotelului i-am explicat ca nu suntem multumiti de acest lucru. A doua zi, ne a mutat la etajul 4 (ultimul), intr-o camera proaspat renovata. Aceasta arata foarte bine.

Hotelul are o piscina foarte frumoasa, avand si piscina pentru copii. Sala de forta este la subsol.

Hotelul mi a placut, singurul lucru de mentionat este faptul ca pentru a ajunge la mare, co toate ca este practic cu vedere la mare (exista doar un alt hotel, pe o latura a hotelului), pentru a ajunge la mare, trebuie sa ocolesti pe o poteca de beton de 100 de metri.

In rest hotelul este foarte frumos, restaurantul este bine amenajat si se gateste bine.

Impresii încărcate de jamesbond12 in 19.08.2016 23:14:10

Validat / Publicat: 20.08.16 07:05:23

VIZUALIZĂRI: 2035

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (jamesbond12); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[20.08.16 07:05:05]

@jamesbond12 - Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 01&ridAnt=72387

Mutat în rubrica "Nelia Beach Hotel, AYIA NAPA (AGIA NAPA)" (nou-creată pe sait)

- jamesbond12
[22.08.16 10:21:54]

@webmasterX - localizarea pe harta a hotelului este corecta.