Festa Panorama Hotel (ex Iberostar)

17.08.2016
Avatar razvan s
DIN Braşov
înscris/ă în 17.08.16
AUG-2016
+ COPII: 1 -- varsta: 2 ani si 6 luni

Vacanta pierduta

Buna ziua

In urma cu o saptamana trebuia sa ne cazam 2 familii la acest hotel si spre surprinderea noastra am fost pusi in fata unei situatii foarte urate.

Ajunsi acolo dupa 8 ore de condus si treziti de la 3 dimineata, cu 3 copii dupa noi din care unul de 2 ani si 6 luni, ne intampina o receptionera cu un aer mitocanesc de parca acel sejur l-am primit gratuit din partea bulgarilor, nu ca l-am fi platit din luna februarie si ne spune ca din motive tehnice nu avem camere si trebuie sa ne mutam la alt hotel,

timp de 1 ora ne-am exprimat nemultumirea dar nu a interesat pe nimeni si in final ne-am dus la hotelul respectiv (SOL MARINA) care nu era ceea ce am vrut noi si pe langa asta doar familia mea era trecuta pe nota de transfer, prietenii nostrii lipseau,

timp de 1 ora directoarea de aici s-a implicat in rezolvarea problemei noastre dar fara succes,

ne-am reintors la FESTA PANORAMA si atunci a inceput circul, nici nu i-au interesat ca imediat venea seara, ca eram nemancati, nedormiti si noi nu aveam o solutie de cazare, am amenintat cu chemarea politiei, am sunat si la consulatul roman (dar teapa, program doar de luni pana vineri)

asa ca intr-un final ne-au oferit o varianta la un alt hotel de al lor din localiatea Promorie, la 18 km distanta, care n-are nici o treaba cu realitatea (vezi pe net).

In concluzie nu recomand nimanui sa mai plece la drum pentru a-si petrece concediu mult asteptat doar cu niste vouchere la el,

de cand se intampla in Turcia ce se intampla, sunt foarte solicitati si sunt depasiti si lipsiti de orice profesionalism.

Impresii încărcate de razvan s in 17.08.2016 18:44:46

Validat / Publicat: 17.08.16 21:18:01

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (razvan s); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[17.08.16 18:49:49]

@razvan s: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

Rog trimiteţi dovezi ale rezervării (copie după doc. de plată avans, schimbul de mailuri referitor la rezervare etc) prin email, pe adresa webmaster[@]amfostacolo[.]ro.

După verificarea acestor documente, unitatea va fi inclusă pe Lista Neagră AmFostAcolo - unităţi care nu respectă rezervările.

NB: Dacă dovezile solicitate nu sosesc, în schimb, într-un interval rezonabil de timp, review-ul îşi poate pierde premiza "scris cu bune intenţii" şi poate fi retras de pe sait.

- istratescu
[18.08.16 07:29:43]

Sunt curios cu ce agentie ati plecat, si de ce nu ati implicat-o in situatie!

• Hotel Festa Panorama (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 10.06.18 de iulianic din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
    [Selectat ca MINI-GHID AmFostAcolo ptr această destinaţie]
  • O vacanta excelenta (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 01.07.16 de marianaonesti din ONESTI) - RECOMANDĂ
  • Impresii Pasti 2016 (May.2016) - punctaj satisfactie: 6.75 (scris in 08.05.16 de cristi70 din ALEXANDRIA) - NU RECOMANDĂ
  • Festa Panorama o vacanta reusita (Apr.2016) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 04.05.16 de BogdanPascu din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Respect Festa Panorama! (Sep.2015) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 08.09.15 de istratescu din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Vacanta in resort de 4* reale (Aug.2015) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 11.04.16 de yns99 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Nessebar în 2015 (Jun.2015) - punctaj satisfactie: 9.50 (scris in 09.06.15 de riana784 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.075511932373 sec