72096

Avatar Gabriel - 73
înscris/ă în 15.08.16
JUL-2016

La Frontiera [Vama Veche]

Local ok! dar ce conteaza localul...

Bors de peste... din peste reciclat... hamsie si stavrid prajiti spalati si pusi in bors... crap la plita... moarte sigura...

Am vomat si matele din mine... 2 zile nu am fost bun de nimic...,

Asa ca... dragi turisti aveti grija unde mancati si mai ales ce mancati...

Concediul este scurt si nu merita sa va imbolnaviti

Avand in vedere ca textul trebuie sa contina minim 600 de caractere va spun ca si asa zisele meniuri cu rapane sunt execrabile. sunt asa de naturale ca si cum nu ar fi fost pregatite deloc... daca o persoana are oarece probleme digestive a terminat-o cu concediul dupa o masa copioasa la acest "la frontiera"...

aveti grija de voi...

Impresii încărcate de Gabriel - 73 in 15.08.2016 18:52:14

Validat / Publicat: 15.08.16 19:54:04

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Gabriel - 73); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii / Incarcă foto din excursie
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Gabriel - 73? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[15.08.16 19:53:33]

@Gabriel - 73: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

te rog să eviţi pe viitor folosirea exclusivă a literelor MAJUSCULE (LITERE MARI), această practică este nerecomandată (îngreunează citirea) şi în general considerată lipsită de politeţe pe internet.

În limbaj internaut, a scrie cu LITERE MARI înseamnă că strigi la noi! Vezi, de exemplu, aici

Textul în cauză a fost ajustat de noi, mai sus.

- danaeldreny
[13.08.17 18:24:45]

Ce ciudat... mereu am mâncat bine La Frontiera... an de an