SUS

72087
City Code B&B Luxury (unitate neclasificată)

15.08.2016
DIN timisoara
înscris/ă în 01.07.12
AUG-2016
51 eur

review încărcat de pe telefon!

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Foarte convenabil pentru City Break

Desi suntem foarte aproape de Belgrad, de-abia anul acesta ne-am hotarat sa-l vizitam.

Am ales hotelul City Code B&B Luxury, datorita localizarii centrale, recenziilor de pe internet si pretului convenabil.

De afara, hotelul arata oribil, astfel incat prima reactie a fost sa facem cale intoarsa 😀. Pana la urma, ne-am facut curaj sa intram si bine am facut!

Zona receptiei era curata si dragut amenajata, iar receptionera era extraordinar de draguta. Dealtfel, ne-a fost de mare ajutor, recomandandu-ne restaurante si atractii turistice.

Hotelul este foarte mic, doar 6 camere, wifi gratuit si care functioneaza super, o sala de mic dejun si un loc amenajat pt fumat cu o masuta si fotolii.

Nu dispune de parcare, insa, la cerere, se poate parca la 2 strazi distanta, 15 eur/zi. Fiind central, poti lasa masina acolo si sa te plimbi in zona. Doar pt a vedea Biserica Sf. Sava, blocurile bombardate si centrul comercial am avut nevoie de masina.

Camerele sunt curate, cu minibar si aer conditionat, iar baia era dotata cu produse de igiena personala.

Suprafata camerei era destul de mica si privelistea de la fereastra era un perete cu iedera, insa pentru a dormi, a fost foarte bine.

Micul dejun ok, doua feluri de branza, sunca si salam, omleta si oua fierte, pate de ficat si de peste, gem si crema de ciocolata, cereale, lapte, cafea, ceai si suc.

Cu siguranta nu as alege aceasta locatie pentru o saptamana de cazare, insa pentru max 3 nopti e o alegere foarte buna, iar la urmatoarea vizita vom rezerva o camera tot acolo.

Impresii încărcate de moniktm in 15.08.2016 17:38:13

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 15.08.16 / 18:38:55

VIZUALIZARI: 726

A fost prima sa vizită/vacanţă în SERBIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (moniktm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[15.08.16 18:38:01]

Bună recomandarea

Mutat în rubrica "City Code B&B Luxury, BELGRAD [BEOGRAD]" (nou-creată pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 54&ridAnt=72087

- moniktm
[15.08.16 20:03:07]

@webmasterX: Da, e corecta localizarea pe harta.