Unde mâncăm în Drobeta Tr Severin?

11.08.2016
Avatar marius4
DIN Călăraşi
înscris/ă în 09.08.16
JUL-2016

Taverna Sârbului

Taverna Sârbului de la Turnu-Severin, niște [...]

Pe 31 iulie am fost la Taverna Sârbului din Turnu-Severin.

Niște nesimțiți. Am fost nevoit să plec după ce am așteptat mult ca cineva să ne bage în seamă.

A trebuit să merg eu să rog chelnerița să ne ia comanda iar aceasta cu un aer de sictir mi-a spus să aștept că o să vină cineva. Și asta am făcut. Am așteptat până ce de nervi am plecat.

Sunt multe ajutoare de ospătar care se încurcă între ei iar chelnerițele plictisite și tupeiste.

Nu am ajuns să mă rog de nimeni pe banii mei.

Am mâncat la o pensiune în apropiere mai ieftin și de lăudat ca atitudine. Unii chelneri știu să își merite bacșișul.

Am fost de 5-6 ori la Taverna Sârbului de la Sinaia dar personalul de aici este mult mai ok, mai rapid și profesionist în relația cu clientul.

Rușine celor de la Turnu-Severin.

Impresii încărcate de marius4 in 11.08.2016 12:23:00

Validat / Publicat: 11.08.16 13:32:05

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (marius4); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[11.08.16 13:28:32]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Restaurante Drobeta Tr Severin si imprejurimi, DROBETA TR SEVERIN" (deja existentă pe sait)

Conform Regulamentului AmFostAcolo, articolul va fi publicat fără note, întrucat nu aţi beneficiat efectiv de serviciile acestei unităti de alimentaţie publică.

pagină generată in 0.0919349193573 sec