ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.08.2016
DIN: Craiova
ÎNSCRIS: 19.07.12
JUL-2016

Gavroche

Pomul laudat... de data asta chiar trebuie sa te duci cu sacul, sau cu burta goala :)).

Chiar gatesc bine oamenii, am incercat si noi caracatita (consoarta din doatare) si eu ceva mai usor, de vara, coaste de porc... bine de tot!

Daca plecam inainte de desert puteam spune ca se mananca super, dar, la desert au scrantit-o un pic, cel putin dupa gusturile mele... un tiramisu dulce si ceva cu biscuiti (nu i-am retinut numele) prea putin insiropat.

In fine, poate sunt prea pretentios eu, merita sa mergeti, chiar ne-am simtit bine acolo!

Foarte distractiva a fost si partea cu servirea, o chelnerita noua, saracuta nu prea se pricepea, dar a stiut sa se faca placuta si am trecut impreuna razand peste micile scapari!

Cu siguranta revin cand voi mai ajunge in Alba Iulia!

Trimis de razviradu in 03.08.16 11:26:17
Validat / Publicat: 03.08.16 12:11:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ALBA IULIA.

VIZUALIZĂRI: 1490 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (razviradu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

mishu [03.08.16 12:23:31] »

Stii cum e? Cand doi isti spun ca esti beat trebuie sa te duci sa te culci. Cand trei iti spun ca se mananca bine acolo trebuie sa incerci. Avand in vedere ca anterior tie scrisesera despre acest loc @bogumil - vezi impresii si @dan si ema - vezi impresii cu comentarii absolut bestiale, de inghit si acum in sec, norocul meu ca tu esti mai la inceput si se vede entuziasmul la tine si nu tortura daca puneai si poze.

Cat despre caracatica si Dan a fost de acord ca este delicioasa, iar eu inghit iar in sec.

Felicitari pentru bucuria de a fi satisfacuti de restaurant, votat cu placere.

razviradu [03.08.16 12:32:38] »

@mishu - norocul tau este ca pozele le-a facut nevasta mea cu telefonul ei, ca altfel chiar ca inghiteai in sec . Ce-i drept, si mie imi plua in gura acum cand imi aduc aminte de bunatatile de acolo!

mishu [03.08.16 12:41:01] »

@razviradu - Dar si in aceasta situatie poti sa le postezi, asa ca o sa-mi asum riscul si o sa maresc tortura.

Zoazore [03.08.16 13:05:21] »

@mishu - Te-ajut!

mishu, razviradu, Zoazore