Unde mâncăm în 2 Mai?

+ COPII: 2 -- varsta: 26 & 27 ani

Restaurant Micul Golf

Micul Golf [2 Mai]

Urmare de aici

Nu ar fi fost corect din partea mea sa nu scriu cateva impresii si despre locatia "Micul Golf".

Am ales seara zilei de 18 iulie ac sa mergem toata familia si sa servim masa de seara. Am citit impresii minunate si am ales sa mergem acolo, inca din prima seara a sejurului nostru.

Ne-a intampinat o atmosfera calda, placuta si primitoare... luna in toata splendoarea ei revarsandu-si stralucirea, in marea calma si muzica anilor 70-80. Ce momente incantatoare!

Cand nu mai auzi zgomotul infernal al unui oras agitat care nu se odihneste nici noaptea si-ajungi in astfel de locuri, ai senzatia ca ai ajuns pe luna!

Sa trecem la obiectul acestei discutii. Cum va spuneam mai sus, abia asteptam sa ajungem aici sa ne desfatam papilele gustative. Am facut o alegere excelenta!

Personalul prompt in servire, totul a fost foarte bun, foarte bun. Am servit peste (biban de mare la gratar), eu fiind o impatimita a pestelui si daca fiica mea care nu este fana a acestui sortiment culinar a fost foarte multumita, inseamna ca totul a fost foarte bun.

Pretul un pic cam piperat, dar... a meritat. N-as vrea sa mai lungesc vorba, am votat 10 pentru " Micul Golf". Mai venim!

Impresii încărcate de emilia27 in 21.07.2016 23:03:07

Validat / Publicat: 22.07.16 06:40:49

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (emilia27); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de emilia27? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[22.07.16 06:40:37]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Restaurante, terase în Vama Veche / 2 Mai, VAMA VECHE / 2 MAI" (deja existentă pe sait)