ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.07.2016
2 AD. + 2 COPII -- v: 2 6

Către satisfăcător

încărcat de pe telefon!

Acceptabil

In primul rand pretul platit pe baza unei oferte speciale (642 €/3 nopti demipensiune) a fost relativ ok tinand cont ca a fost demipensiune. Din pacate pretul normal pentru 3 nopti ap cu 2 camere de 980€ mi se pare ca este deja exagerat.

Apartamentele ok, acelasi stil ca in Summerland, nimic iesit din comun, in niciun caz 4 stele plus cum il recomanda.

Mancarea la pranz este ok, dar trebuie sa intri fix cand deschide restaurantul, caci altfel nu mai gaseai multe feluri de mancare, sa nu mai zic ca nu mai gasesti masa libera.

Plaja din pacate un dezastru: foarte multe sezlonguri rupte, umbrele rupte, mizerie pe plaja si daca ajungeai la plaja la 8 deja trei sferturi erau ocupate cu prosoape.

Piscinele pt copii sunt ok, cea de mica adancime cu topogane cam murdara

Programul pt copii in fiecare seara de asemenea un atu.

Bauturile la all inclusive si demipensiune din pacate de o calitate foarte proasta. Daca ceri un pepsi simplu iti pun ca nu este inclus in pachet si este 8 lei. La preturile pe care le cer, sincer ar trebui macar bauturile sa fie normale, nu bombe.

Per total a fost ok, copiii s-au distrat, dar inca o data mentionez ca la pretul de 980 € per 3 nopti nu merita.

Trimis de tzz in 13.07.16 21:21:30
Validat / Publicat: 13.07.16 21:57:53

VIZUALIZĂRI: 2088 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (tzz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmasterX [13.07.16 21:58:25] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 73&ridAnt=70260

iulian68 [13.07.16 22:42:52] »

@tzz: Scuză-mă dar ca sa plătești 213 euro pt o noapte pt 2 adulți și un copil mi se pare din cale afara de exagerat. Incredibil!

aurache [14.07.16 00:39:35] »

@tzz - La banii astia/noapte te califiacai lejer in Antalya la 5*, hotel de top.

mfa76 [14.07.16 00:47:14] »

nu pot sa cred ce preturi au, este mai ieftin in antalya cu tot cu transport si nu se compara nici pe de parte. Eu am plati pt 3 adulti si un copil la rixos sungate pt o saptamina 1300 euro fara transport

tzz [14.07.16 06:50:29] »

Intradevar foarte mari preturile, dar din cauza atentatelor din Turcia, ne-a fost frica sa mergem anul acesta. Noi oricum suntem fani Turcia, mai ales pt copii. La anul ne orientam sigur diferit

iulian68 [14.07.16 21:33:58] »

@tzz: încercați Grecia! sigur veți rămâne încântați! ????

ovy2k5 [14.07.16 21:47:22] »

Este destul de scump, la ce se oferă! Eu am dat 960E pt 10 nopți, achiziționat în toamnă.

tzz [14.07.16 21:59:13] »

@iulian68: as incerca Grecia, dar nu am gasit inca nimic sa aiba activitati si pentru copii.

PS am doi copii foarte energici si chiar au nevoie de multe activitati ca sa supravietuim unei zile intregi

Daca ai vreo idee sunt open minded ????????

iulian68 [14.07.16 23:47:42] »

@tzz: Încearcă Rhodos 4* demipensiune. Eu zic ca e foarte ok, aveți activități și voi și copii! Sa va vad după o zi dacă mișcă vreunul pana dimineață! ????????????

kamath [12.07.17 15:24:28] »

webmaster26 [12.07.17 15:31:35] »

@kamath: e dreptul fiecăruia să plătească cât vrea/cât îl ține punga acolo unde vrea.

Te rog să ai grijă la limbaj! Iar în cazul ecourilor să rămâi pe subiectul lor nu pe bugetul lor!

aurache, iulian68, kamath, mfa76, ovy2k5, tzz
    Alte impresii din această RUBRICĂPhoenicia Holiday Resort [Mamaia Sat]: