Pensiunea Casa Mircea

MAY-2016
REGIM MASĂ DP
xx

Superb

O locatie de top a turismului romanesc

Aamplasarea- pe malul Dunarii, pensiune gen boutique cu 5 camere.

Exterioarele si interioarele de prima clasa, proprietarii au acordat mare, mare atentie detaliilor atat exterioare (piscina, balansoar, verdeata, peluza) cat si interioarelor (daca ajungeti veti vedea cat adevar!).

Menu-ul este foarte bun (deosebit de gustoasa ciorba de peste sarbeasca!)

Totodata remarcabila este si atitudinea gazdelor, 2 soti -customer oriented, care chiar stiu sa faca turism...

O recomand cu tot dragul, pentru perechi mai tinere sau mature, pentru cupluri cu copii sau tineri casatoriti.

Mergeti acolo, astept raspuns de la dvs.

Impresii încărcate de marcuc in 05.07.2016 12:27:43

Validat / Publicat: 05.07.16 13:46:26

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (marcuc); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 5 voturi) nota2

[05.07.16 12:48:52]

@marcuc - Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 50&ridAnt=69891

- Zoazore
[05.07.16 14:22:27]

@marcuc - Noi așteptăm și niște poze de la tine. Ar fi mai convingător! Te-am votat!

- celeste
[05.07.16 14:39:15]

Eu am fost la aceasta pensiune în 2014... intr-adevăr este o super pensiune (vezi impresii).