Onix Hotel [Rânca]

DIN Constanţa
înscris/ă în 30.06.16
JUN-2016

Nu recomand

Am facut rezervare la acest hotel crezand ca cele trei stele vor oferi conditii decente de cazare.

Impresia: de la intrare geamurile murdare receptie "naclaita", miros greu de nespalat care imediat iti creeaza o repulsie, am cerut sa vad o camera intuind ca acelasi lucru il voi gasi. Bineinteles ca am avut dreptate camera mica mocheta murdara pereti crapati si cojiti, parea nespalat, baia cu miros, nu parea nici prea curata, nu as fi avut curajul sa o folosesc.

Asa ca am coborat in receptie si singura mea intrebare pertinenta a fost cine le-a dat clasificarea de 3 stele.

Dezamagire maxima, sa vrei sa stai in Ranca si sa nu poti, bineinteles ca nu am avut alta posibiliatea de cazare fiind weekend, asa ca am plecat spre casa.

Pe acest site si altele are o nota fff buna. Oare de ce?

Impresii încărcate de madalin82 in 30.06.2016 11:51:37

Validat / Publicat: 30.06.16 13:08:07

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (madalin82); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[30.06.16 12:00:42]

@madalin82: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Articolul va fi publicat FĂRĂ NOTE, cf. Regulamentului - nu aţi fost cazați efectiv la această unitate.

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[30.06.16 13:15:42]

@madalin82 -

Pe acest site si altele are o nota fff buna

Nu știu cum o fi pe alte saituri, dar aici pe amfostacolo nu mi se pare că un grad de recomandare de 75% arată prea promițător; eu unul sigur aș căuta și altceva decât să merg aici.