Park Hotel

Avatar mariustipa
DIN Timisoara
înscris/ă în 05.05.12
APR-2016
REGIM MASĂ fara mic dejun dar platit mic dejun

TIPĂREȘTE [doar articolul] SAU [articol + ecouri]

Verificati factura la receptie

Cazare la Park Hptel Novi Sad, Serbia, 21000 Novi Sad Novosadskog Sajma 35.

Totul in regula, mai putin factura: reservarea era facuta pe "bed only" la 38 euro. Vericiand (din pacate acasa) factura am constatat ca, pe langa taxa de sedere de care stiam, mi s-a incarcat nota cu: asigurare nu stiu pentru ce 60 dinar si mic dejun 2 persoane 340 dinar, desi nu exista nici in rezervare, nici in oferta si nici nu am beneficiat de el.

Suma nu e mare, principiul e cel care ma deranjeaza. Fiind in Serbia, nu ma temeam de tzepe, dar se pare ca trebuie sa verifici fiecare lucru.

La fel, teapa la nota de plata la restaurant Plava Frajla, nu mult, romanisme de genul o adus palinca mica /platit palinca mare, portie dubla de paine etc.

Atentie, nici sarbii nu mai sunt ce au fost.

Impresii încărcate de mariustipa in 27.04.2016 16:11:42

Review-ul a fost validat (publicat pe site) in 27.04.16 / 17:56:05

VIZUALIZARI: 946

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mariustipa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[27.04.16 17:55:26]

@mariustipa - Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 26&ridAnt=68224

Mutat în rubrica "Park Hotel, NOVI SAD" (nou-creată pe sait)

- mariustipa
[27.04.16 18:18:49]

da, sunt corecte coordonatele.

„O întrebare pe lună”

surveys