Hong Kong SkyCity Marriott Hotel [Airport Terminal]

TIP: SINGLE
125 euro/ noapte

la PMM* = 1190 HKD

Bun

Hotelul este pozitionat intr-unul din terminalele aeroportui cu un serviciu de naveta spre aeroport de unde poti incerca metroul, personal, am folosit taxiul.

Intamplarea face ca in acest hotel sa fi venit imediat de la cel din Chongqing si am observat o diferenta majora intre cele doua.

In primul rand curatenia, am reclamat fire de par in baie si abordarea a fost cat se poate de europeana, vor remedia (si nu au facut-o...).

Micul dejun este chiar mic :) insa camerele sunt bune pentru un hotel pe o insula.

Per ansamblu, recomand pentru o sedere scurta insa nu pentru vizite turistice.

Impresii încărcate de adichi in 15.03.2016 10:38:44

Validat / Publicat: 15.03.16 12:03:19

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în CHINA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (adichi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[15.03.16 12:04:03]

@adichi - Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 64&ridAnt=67542

Mutat în rubrica "JW Marriott Hotel, HONG KONG" (nou-creată pe sait)

- adichi
[15.03.16 13:19:13]

@webmaster26 - Se pare ca nu mai este JW, este acesta din aeroportul international cu numele

Hong Kong SkyCity Marriott Hotel.

Din pacate, am pierdut toate pozele din telefonul cu care am fost si nu pot adauga fotografii ale hotelului, nu cred ca intereseaza pe cineva pozele facute in afara hotelului...

[15.03.16 13:25:44]

@adichi - Mulțumim!

Mutat în rubrica "Hong Kong SkyCity Marriott Hotel [Airport Terminal], HONG KONG" (nou-creată pe sait)

- adichi
[15.03.16 13:43:49]

@webmaster26 - Coordonate corecte.

1. PMA = Puncte Mulţumire-Apreciere = sistem de notare a contribuţiilor la informarea comunităţii. Vezi detalii aici TOP

pagină generată in 0.585222005844 sec