Kaliakra Superior Hotel

SEP-2009
EUR

ARTICOL ARHIVAT

Un hotel excelent

Am fost in septembrie pentru 3 zile, mi s-a parut extraordinar. In Superior ai vede la mare, camere mari, curate. Nu stiu cum este in Standard care are si camere si cu vedere in spate.

Plaja este foarte faina, lunga ca la noi, dar numai cei din hotel cu bratara au voie, totul e moca.

Mancare foarte buna si diversificata, bauturi la greu, personalul de treaba, a mai fost o barmanita mai acritura, dar am trecut peste.

Contrar cu marea neagra de la noi, aici apa e foarte curata si plaja la fel!

Este mai bun ca unele hoteluri de 5 stele din turcia!

Impresii încărcate de comisarul in 08.02.2010 13:42:23

• A fost prima sa vizită/vacanţă în BULGARIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Turcia, Grecia, America

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (comisarul); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2