Grandior Hotel Prague

înscris/ă în 12.06.14
DEC-2015
330 EUR

Un super hotel

In 2015 ne-am hotarat sa vizitam si noi targul de Craciun de la Praga, asa ca impreuna cu inca un cuplu am plecat inspre Cehia cu ocazia minivacantei de 1Decembrie cu masina proprie.

Ne-am cazat la Grandior Hotel, un hotel de 5 stele super dragut. Parcarea subterana este cu plata, iar accesul se face prin spatele hotelului, apoi din parcare se poate urca printr-un lift in hotel.

Receptia este mare si foarte modern decorata, iar camera a fost incantatoare. Mocheta pe jos, un pat super confortabil, tv led, posibilitatea de a-ti prepara ceai sau cafea, minibar. Baia foarte moderna cu gel de dus, sampon servetele demachiante si lotiune de corp.

Micul dejun la superlativ: o varietate de fructe, iaurturi, placinte, salam, sunca, cascaval, telemea, omleta care aveai posibilitatea sa ti-o prepare in fata ta cu alegere de incrediente., sucuri naturale, cereale etc. La micul dejun aveai ocazia sa aculti un recital frumos de colinde, cantate de un barbat la pian.

In concluzie recomad cu incredere acest hotel superb, mai ales datorita pozitionarii foarte centrale, aproape de paladium mall.

Impresii încărcate de aaandreea in 02.02.2016 14:15:10

Validat / Publicat: 02.02.16 16:40:57

• A fost prima sa vizită/vacanţă în CEHIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (aaandreea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 6 voturi) nota2

[02.02.16 16:39:36]

Mutat în rubrica "Grandior Hotel Prague, PRAGA" (nou-creată pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 20&ridAnt=66760

• Grandior 5 stele dar fara Wifi (Mar.2017) - punctaj satisfactie: 8.80 (scris in 04.07.17 de EveC din CLUJ-NAPOCA) - NU RECOMANDĂ
  • INFO:

pagină generată in 0.0713810920715 sec