Therme Bucureşti - aquapark & welness [Baloteşti]

înscris/ă în 23.01.16
JAN-2016
TIP:

Treaba romaneasca

Pacat de banii investiti, pentru ca sunt multe lucruri facute de mantuiala ori neterminate, am vazut banda de hartie care atarna pe topoganul verde, ramasa de la vopsit. Inox care deja avea rugina, rosturi la pardoseala chituite prost si necuratat chitul din preajma acestora; chiar la intrarea principala este o placa ce imita piatra sparta si ciobita in care te poti impiedica, TRAPE de Desfumare nelegate la sistemul de detectie incendiu, intr-un spatiu facut 90% din lemn (vorbesc de galaxi zona cu valuri unde am fost cu copii).

Cine le da autorizatia de functionare la isu???

Asa cum a scris si altcineva topoganul cu 3 benzi este periculos (si sotia mea s-a lovit) benzile sunt foarte inguste si putin inalte, personalul nu respecta timpi de lansare pe topogane cu risc de accidentare si multe altele.

Poate citeste si cineva din partea therme aceste randuri si vor face ceva sa rectifice lucrurile inainte sa se intample accidente intr-un loc care trebuia sa fie perfect tinand cont de investitie.

Pacat ca se bucura de castiguri rapide fara a se tine cont si de siguranta celor care nu observa din diferite motive pericolele ce ii asteapta. Pacat, pacat.

Impresii încărcate de Maz26en in 23.01.2016 20:02:36

Validat / Publicat: 23.01.16 20:37:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Maz26en); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 9 voturi) nota2

[23.01.16 20:26:38]

@Maz26en: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- Sindrom
[26.01.16 03:24:34]

O singura precizare. Inoxul din cate stiu eu nu rugineste;)

- Maz26en
[28.01.16 19:54:45]

@Sindrom: rugineste daca este chinezesc...

pagină generată in 0.135832071304 sec