Pârâul Rece Hotel

DIN Predeal [BV]
înscris/ă în 30.09.15
JAN-2016

Drept la replică

Dreptul la replică se referă la următorul articol (încărcat anterior pe sait):
"Nici cu super-oferta..."

Buna ziua!

Ne pare rau pantru intamplare.

Hotelul Paraul Rece a fost preluat de catre noi de 2 luni, a fost igienizat, reamenajat si facem tot posibilul sa oferim servicii cat mai bune.

Incercam sa oferim clientului o sedere placuta si facem tot posibilul sa multumim si cei mai pretentiosi clienti.

Va asteptam cu drag pentru a va convinge.

Impresii încărcate de AdrianRoua in 14.01.2016 12:27:06

Validat / Publicat: 14.01.16 13:14:34

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AdrianRoua); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

• Multumitor (Feb.2019) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 10.02.19 de RaPet din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Nici cu super-oferta... (Jul.2012) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 16.09.12 de nadiaandreea din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • O solutie de cazare, dar nu singura (Oct.2008) - punctaj satisfactie: 8.00 (scris in 18.01.10 de cosminp din BUCURESTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0685319900513 sec