ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.01.2016
ÎNSCRIS: 30.12.15
JAN-2016

Extrem de nemulțumit
Sub orice critică

Sarbatori cu miros de canalizare - revelion groaznic

Am avut parte de cea mai groaznica experienta la aceasta pensiune cotata in mod total gresit cu 5 Margarete.

Nici nu stiu cu ce sa incep :apa calda nu am avut, curatenia lasa de dorit, camerele au mobilier vechi cu televizoare din preistorie (unele camere sunt orientate catre sosea si sunt galagioase), baile nu au ventilatie si miros a canalizare, mancare foarte putina si de proasta calitate, personalul din restaurant slab pregatit profesional (iti toarna vinul pe picioare, aproape iti pune ciorba in cap) si colac peste pupaza cuplurile cu copii au fost tratate cu dispret de doamna proprietara L.

Toti oaspetii pensiunii au fost nemultumiti si i-au adus la cunostinta doamnei L. toate neregulile care se prefacea surprinsa si spunea ca nu are aceste probleme si de fapt noi clientii suntem obraznici ca reclamam toate acestea.

Niciodata nu m-am simtit mai umilita ca in noaptea de revelion cand am avut parte de un meniu saracacios cu apa plata la carafa (daca vroiai apa imbuteliata plateai separat), cafea transparenta cu aroma de cacao, paine veche si acra, program artistic mediocru si doamna proprietar L. care saluta doar pe favoritii ei (noi nu eram nici vipuri si nici celebritati ca sa ne trateze omeneste).

Aceasta doamna are nu numai o problema de management dar si de atitudine si crede ca poate manipula totul in favoarea ei pt. ca esti in casa ei si faci doar asa cum crede ea (trebuie sa accepti dictatura ei).

A doua zi iar umilinta totala :nu am avut mic dejun, la 12 s-a servit o ciorba chioara cu paine acra, cafea proasta si indiferenta totala dar atentie maxima la contabilizarea produselor care nu erau in pachetlul de sarbatori (clientul sa consume extra si sa plateasca (preturi care sunt foarte mari de 5 margarete, o apa plata 0.5 costa 7 lei).

In concluzie servicii de 1 margareta dar preturi de 5 margarete!!! Va sfatuiesc prieteneste sa nu va stricati vacanta deci nu mergeti la pensiunea Mai.

Trimis de Nicoleta G in 05.01.16 13:37:25
Validat / Publicat: 05.01.16 15:41:20

VIZUALIZĂRI: 1451 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Nicoleta G); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Meniu fără gramaj. Când ceream lămuriri se simțeau jigniți.
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 49.00 EUR pe cameră

webmaster26 [05.01.16 15:41:11] »

@Nicoleta G: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo — ai putea încărca? Ar ilustra perfect textul, fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie...
    Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=3127

• Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Mai [Rășinari]: