ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.11.2015
ÎNSCRIS: 12.11.15

Bine te-am găsit, „AmFostAcolo”!

Am scris bine ”te-am găsit” pentru că, înainte de-a te cunoaște, am accesat site-ul, ca un profan, să mă informez mai bine despre ce-am avut nevoie, când a fost cazul. Mă bucur că s-a întâmplat sa vă cunosc, cu ocazia Târgului de Turism din noiembrie 2015. Cei care m-au întâmpinat (Cristina Oranici, @roth, @amero, @buterfly, @crima – măi, ce nume criminal ți-ai ales!) au făcut-o cu multă amabilitate și căldură sufletească, (parcă ne-am fi cunoscut cu mult timp înainte), și cu dorința, sinceră, de a-mi furniza cât mai multe informații despre această frumoasă familie (nu greșesc dacă spun că, m-am simțit ca-ntr-o familie, mai ales că, de la început, am primit și-un cadou foarte util mie – tastatura cu diacritice).

Sentimentul acesta de bucurie m-a făcut să revin și în penultima zi a Târgului. De-această dată am avut norocul să întâlnesc si alți membrii ai familiei, fete și băieți: pe Cornel, pe simpatica pereche @ariciu și @le_maitre, pe @Dragos, pe @Dabator, pe @Michi, pe @iulian68 și pe alți membrii cărora, cu scuzele de rigoare, nu le-am reținut numele.

Le mulțumesc tuturor pentru sentimentul de acceptare și prietenie pe care l-am întâlnit!

Pentru a mă simți integrată în familie am să încerc să-mi scriu și eu, cu stângăciile inerente debutantului, impresiile referitoare la vacanțele mele anterioare și viitoare.

Sper să avem ocazia să ne revedem, cu toții, cât mai curând!

Trimis de doinafil in 14.11.15 22:01:18
Validat / Publicat: 15.11.15 03:17:26

VIZUALIZĂRI: 1587 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 2038 PMA (din 38 voturi)

[14.11.15 22:34:40]

@doinafil: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

gettyy
[15.11.15 06:13:15]

Bine ai venit!

Aşteptăm cu deosebit interes să ne povesteşti despre vacanțele tale!

elviramvio
[15.11.15 08:20:05]

@doinafil -

Merita sa fii pe aici, deci curaj sa scrii.

nicole33
[15.11.15 11:09:38]

Bun venit pe AFA!

Ne-am văzut ieri la TTR, dar nu ne-am cunoscut. Când ți-am salutat soțul, nu am știut că ești nou intrată în comunitate.

Te așteptăm și cu alte impresii din călătoriile voastre.

doinafilAUTOR REVIEW
[15.11.15 12:14:25]

@all - —

Mulțumesc pentru salutul vostru de ”bun venit”!

Mă bucur ca voi avea prilejul să-mi scriu impresiile și sper să nu dezamăgesc cu stângaciile, inerente in exprimare, ale unui începator! Vă salut pe toți, la rândul meu, și sper să vă meargă bine!!!

elviramvio
[15.11.15 12:58:29]

@doinafil -

Toti am fost incepatori, toti facem greseli si vom face in continuare, fara intentie, toti am avut si avem emotii. Astept primul tau articol.

roth
[15.11.15 20:14:53]

Bine ai vinit si virtual printre noi, o intrare delicata precum aparenta ta de la TTR.

Asteptam povesti emotionante si pline de informatii utile.

cor_nelia
[15.11.15 23:57:00]

@doinafil - Bravo. Doinel!

Ce intrare spectaculoasa!

Mihai18
[19.11.15 17:25:13]

Pt. @ Doinafil. Bun sosit în familia AFA. Am acordat acest vot pentru încurajare. In urmă cu 6 luni, la fel au procedat și cu mine, colegii AFA și le mulțumesc. Vă aștept cu review-uri.

Mihai18
[20.11.15 09:02:50]

Pt. Doinafil. Am observat mențiunea „MSND (soț-soție). Oare, este o glumă? Dacă nu este glumă, atunci Doinafil are un sprijin de nădejde în MSND, un usercard cu experineță. Aștept cu nerăbdare debutul cu un review. Succes în comunitatea AFA.

cor_nelia, doinafil, elviramvio, gettyy, Mihai18, roth
Alte articole din această RUBRICĂDin viața comunității AmFostAcolo: