Pensiunea Emil Pârtie

OCT-2015
REGIM MASĂ Fara masa
250 ron
+ COPII: 2 -- varsta: 5 si 8

Frig ca pe vremea lui Ceausescu

Am nimerit din intamplare in acest loc, rezervarea initiala era in alta locatie.

Suparata din cauza incurcaturii de la locatia initiala am acceptat sa stau in hruba de camera din aceasta pensiune cu promisiunea ca se va da drumul la caldura. Pe la ora 18 cand am intrebat ce este cu caldura mi s-a spus sa mai pun o haina pe copii ca o sa se dea drumul la caldura la ora 20. La ora 20 caloriferele erau reci copii imbracati si inveliti in pat.

Bucataria este undeva la subsol, departe de camere.

Camera noastra era la parter, formata din 2 camarute lipite dar geam are doar prima camera. Nu va sfătuiesc la banii astia.

Impresii încărcate de luluta in 03.10.2015 20:10:34

Validat / Publicat: 04.10.15 11:02:27

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Dragului

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (luluta); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[03.10.15 21:53:23]

@luluta - este cumva vorba despre această pensiune, sau de alta?

[04.10.15 10:59:58]

Întrucât nu am primit niciun răspuns, am presupus că bănuiala noastră e corectă; așadar am mutat articolul, la reorganizare, în rubrica "Pensiunea Emil Pârtie, PREDEAL" (deja existentă pe sait).

În caz că este totuși vorba despre o altă unitate de cazare cu un nume asemănător, rugăm autoarea să pună o sesizare la articol prin care să ne ofere ceva date suplimentare pentru o corectă localizare.

- luluta
[04.10.15 11:58:51]

@webmaster: Da despre aceasta pensiune este vorba, deja existenta. Multumesc.