ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.09.2015

Sub orice critică
Extrem de nemulțumit
Sub orice critică

Nu recomand Vila Dan si Dana Eforie Nord

Am fost la acesta vila de unde am plecat cu un gust amar! Nu va recomand asa ceva!

Lenjeria colorata creponata da senzatia de ieftin, am fost la pensiuni de 1 stea si toate aveau lenjeria alba, macar asa poti vedea ca a fost spalata si da senzatia de curatenie.

Mirosul din camera te omoara!

Curtea inghesuita iar imensitatile de ghivece iti da senzatia de piata!!!

Bucatariea este foarte mica si nu este suficient de dotata,

o alta problema pecare am intampinat-o este faptul ca daca vrei sa petreci in curte, seara cateva ore, vin proprietari si tipa la tine ca trebuie sa faci liniste pentru ca nu se pot odihni... noi doar jucam table nu faceam altceva si discutam inte noi... credeti ca este normal asa ceva?

HOROR!!!

Trimis de BANICA in 06.09.15 09:25:38
Validat / Publicat: 07.09.15 18:48:36

VIZUALIZĂRI: 3568 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (BANICA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

[06.09.15 10:25:22]

Mutat în rubrica "Vila Dan şi Dana [Eforie Nord], EFORIE NORD/SUD" (nou-creată pe sait)

[07.09.15 18:48:04]

@BANICA - rog aruncă o privire peste următorul link goo.gl/maps/x8W75.

• - fă click pe locul unde e amplasată
    • - dacă click simplu nu funcţionează: fă click-dreapta pe acel loc, apoi alege, din meniul ce va apărea, "Ce se află aici" ("What s here? ")
  • »» coordonatele GPS vor apărea într-o mică fereastră sus-stânga;
  • copiază coordonatele și scrie-ni-le te rog aici.
  • maria55 †
    [07.09.15 21:18:29]

@BANICA,

inteleg nemultumirea, inteleg si faptul ca incerci sa avertizezi potentialii clienti/turisti, sa nu apeleze la serviciile acestei unitati!

Ceea ce este bizar, e tocmai faptul ca nu ajuti daca lipsesc multe dintre elementele de identificare- strada, zona macar, etc. Fiind o unitate "fantoma", asa le numesc eu pe acelea care-si fac anunturi by web - pe diverse site-uri pt ca in sezonul urmator, apare, iar cum de turisti nu duc lipsa statiunile de pe litoral, nici aceasta unitate n-o sa aiba...

Asumarea unei cazari, intr-o locatie pe care nu o gasesti pe un site turistic... deja da de banuit... si suporti consecintele! Crede-ma, nu am auzit de aceasta vila... si am imbatranit in Eforie! Probabil este o constructie noua, intr-un cartier nou, adica cel f departe de plaja!

Mai am o problema... pretul pt iunie a fost mare!

Si inca una, minora, adevarat; daca ati vazut conditiile, de ce nu ati parasit locatia?! In iunie, oferta era bogata, era de unde sa alegeti...

[07.09.15 21:24:04]

@maria55 - ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

maria55 †
    [07.09.15 21:37:16]

@webmasterX - scuze, Web... credeam ca cele doua numite de mine, nu ar face parte din categoria unor site-uri turistice... si nu sunt, de asta trebuie sa fim convinsi cu totii...comerciale, da... insa nu am considerat ca ar stirbi cu ceva calitatea site-ului nostru/AFA. !! Ca de reclama... nici nu poate fi vorba... tocmai de aceea am si scris!!

Dar daca am gresit... asta e... imi asum!!

[08.09.15 09:13:02]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Cazare la particulari, COSTINEȘTI" (deja existentă pe sait)

nickname77
    [08.09.15 18:18:16]

@webmaster - COSTINESTI???

[08.09.15 18:25:47]

@nickname77 - S-a strecurat o greșeală. Mulțumim de sesizare, am corectat.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Cazare la particulari și apartamente în regim hotelier [Eforie Nord], EFORIE NORD/SUD" (deja existentă pe sait)

BANICAAUTOR REVIEW
    [08.09.15 19:26:32]

@webmaster - este in Eforie Nord...

[08.09.15 19:33:15]

@BANICA - ATENȚIE! referirile la AGENȚII și portaluri web de profil turistic din România care funcționează pe principii COMERCIALE sunt INTERZISE

BANICA, maria55, nickname77
    Alte impresii din această RUBRICĂCazare 'la gazdă' în Eforie Nord: