Apartamente in regim hotelier

AUG-2015
TIP: SINGLE
------
ADULŢI: ---

Dezamagire - Apartament Mellis1 (Pensiunea Mellis)

Am inchiriat ap. Mellis 1 pe 12 zile.

In primul rand, asternutul mirosea urat, parea murdar.

Am gasit un singur prosop in loc de trei/ persoana. Pernele erau stricate. Patul era nefacut.

Baia murdara, bucataria de asemenea. Am gasit aragazul extrem de murdar, pahare murdare. Vesela nu prea era, tacamuri cu cozi de lemn jegoase.

A doua zi am mers la pensiune sa spun sa- mi schimbe asternutul si sa- mi dea trei prosoape de persoana.

Dulapul si planta artificiala din camera erau pline de praf.

Prima noapte am dormit acoperita cu paturica de calatorie, deoarece mi- a fost teama sa intru in asternut.

Oricum m- am imbolnavit din pricina asternutului murdar si 10 zile am luat antibiotice.

Ar trebui ca persoanele care se ocupa de locuri de cazare sa faca un curs de turism, sa stie cum sa aranjeze o camera, patul, baia si cum trebuie sa fie de curata o bucatarie, cum trebuie sa se poarte cu clientii si deabea dupa aceea sa primeasca autorizatie de functionare.

Mare dezamagire! Niciodata nu m- am cazat in conditii asa de mizerabile, dar nu am avut ce face, plata a fost facuta inainte de a sosi eu in Cluj.

Impresii încărcate de Aura67 in 03.09.2015 21:00:09

Validat / Publicat: 04.09.15 07:47:46

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Aura67); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[04.09.15 07:47:31]

@Aura67: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=11616

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Apartamente in regim hotelier, CLUJ-NAPOCA" (deja existentă pe sait)

pagină generată in 0.0719530582428 sec