ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.01.2010
ÎNSCRIS: 26.01.10
DEC-2009
2 AD. + 1 COPII

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Hotel care isi merita banii

Hotel pe care il recomand pentru cei care vor sa stea in Viena mai mult de o noapte: relativ aproape de centru; curat si cu servicii bune: mic dejun copios (dar care nu variaza de la zi la zi) este din lantul Best Western.

Hotelieri amabili care iti dau toate informatiile necesare

Recomand cumpararea Viena Card (18 Euro pentru 72 ore) care ofera transport gratuit si reduceri la muzee.

Trimis de Traveller in 26.01.10 11:51:43
  • A fost prima sa vizită/vacanță în AUSTRIA

VIZUALIZĂRI: 1136 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Traveller); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P03 [FOTOGRAFIE OFICIALA DE PREZENTARE]
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 116.00 EUR pe cameră

webmaster77 [26.01.10 12:21:37] »

pozele incarcate sunt luate de pe site-ul hotelului sau de pe alt site de turism? am validat doar doua dintre ele, restul erau mult prea mici, nu se intelegea mare lucru din ele.

divio* [26.01.10 12:24:47] »

@WM&fzamfir:

lasand la o parte multitudinea si complexitatea informatiilor din cadrul review-ului/urilor postate astazi, cele doua fotografii atasate sunt luate de pe pagina de prezentare a hotelului (aspect care nu a fost mentionat de autor).

Toate cele bune!

Traveller [26.01.10 12:29:51] »

Da , sunt luate de pe site-ul hotelului; nu am facut poze cu hotelul dar mi s-a parut util sa pun aceste poze totusi pentru informare .

Nu este permis acest lucru ?

webmaster7 [26.01.10 12:40:50] »

Ba da, este permis, insa trebuie sa scriem explicit faptul ca sunt fotografii oficiale si nu genuine, facute de utilizator.

De asemenea, ele nu pot participa la concurs si in consecinta li se vor retrage PMA-urile alocate automat.

Pe viitor, este bine ca atunci cand sunt postate fotografii luate din diverse surse sa se mentioneze acest lucru de catre cel care le posteaza.

webmasterXY* [26.01.10 13:00:24] »

fzamfir, bine ni te-ai alaturat!

Vad ca deja ai facut cunostinta cu unul dintre colegii mei si, cu parere de rau, se pare ca trebuie sa intervin si eu:

reviews-urile postate de tine azi (cu MARE indulgenta cel de fata va face o exceptie) nu se pot califica pentru participarea la Concurs. Voi posta decizia la fiecare dintre ele.

indiralisa_26 [26.01.10 15:23:32] »

se pare ca asta este stilul lui fzamfir: laconic!

insa un astfel de stil nu-mi trezeste nici macar un minim interes.

poate un mic talent de narator ar fi ok!

macar poti incerca, pe viitor!

Traveller [26.01.10 16:05:44] »

Ok, mi-am insusit critica si am incercat sa vin cu completari la celelate reviweuri de pe site.

Multumesc oricum!

indiralisa_26 [26.01.10 23:26:10] »

ok! spor la scris

divio*, indiralisa_26, Traveller