ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.08.2015
DIN: Vaslui
ÎNSCRIS: 22.08.15
JUL-2015

Către satisfăcător

Un hotel cu prețuri mari și servicii proaste

Am fost la Hotel Triton in luna iulie. Este pozitionat foarte aproape de plaja si de portul maritim. Prima impresie pe care am avut-o cand am intrat in acest hotel a fost ca sunt intr-un hotel de pe litoralul romanesc care a fost candva de 4 stele si acum este in paragina (receptia are un iz de vechi cu canapele uzate si chiar murdare).

Am avut cazare cu toate mesele incluse, dar asta nu inseamna ca bauturile sunt incluse in pret, ele se platesc separat inclusiv apa (au preturi mari la toate bauturile, apa la1l costa 1.90 euro).

Camerile sunt relativ mari, curate, se schimbau prosoapele in fiecare zi, lenjerile la 2 zile. Mancarea era de o calitate indoielnica, rosiile parca nu erau coapte, castraveti extrem de amari, pepenele rosu rasuflat, prajiturile erau cu niste creme artificiale. Am gasit in fiecare zi la pranz si cina cate ceva care sa ma multumeasca, deci nu pot spune ca nu am mancat, dar alegeam cu greu ceva care sa fie si aspectos si bun la gust. Servirea mesei este intr-o sala mare, curata.

Despre distractii pentru copii nu exista, pe sit-ul hotelui apare intr-o imagine o saltea gonflabila pentru copii, am vazut-o in realitate 2 ore, apoi au strans-o. Paletele si mingea de ping-pong se inchiriau pentru 5 euro, dar uneori mi le dadeau fara bani depinde de cine era la bar, de unde le putem inchiria.

Gradinile hotelului sunt foarte frumoase, chiar asa cum apar in imagini. Hotelul este pozitionat in centrul statiunii, seara puteai sa te plimbi pana tarziu prin imprejurimi, era chiar foarte placut. Am platit 300 euro /zi pentru o famile de 2 ad+2 copii si asteptam niste servicii de calitate.

Trimis de IRI2015 in 22.08.15 19:27:17
Validat / Publicat: 22.08.15 20:01:42
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SPANIA. A mai fost în/la: Barcelona

VIZUALIZĂRI: 1878 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (IRI2015); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 73.70 EUR pe cameră

• Alte impresii din această RUBRICĂBest Triton Hotel: