Ibis Mariahilf Hotel

înscris/ă în 14.08.15
AUG-2015
650 eur

Un sejur reusit

Datorita postarilor dvs., am avut un sejur reusit!

Ibis este un hotel amplasat central, unde iti da voie sa mergi la pas zeci de km fara a folosi vreun mijloc de transport, ceea ce ne-a facut o mare economie in buget, dar cel mai mult, am vazut Viena asa cum este ea cu adevarat.

Acest hotel este de nota 10 la tot ce tine de el, inclusiv personalul.

Noi ieseam la 9 dimneata si intram la 21. obiectivile turistice au fost planificate in urma a ceea ce am gasit pe acest site.

Recomandare: din interiorul aeroportului luati bilet dus intors pana la hotel, adica 13 eur/pers. Autobuzul circula de la peronul 7 si capatul de linie este la 5'-6' de Ibis.

Vizitati Gradina Zoo intr-o zi si Schonbrunn, in alta zi.

va doresc un sejur minunat!

Impresii încărcate de vaylet in 14.08.2015 23:03:04

Validat / Publicat: 15.08.15 08:40:29

• A fost prima sa vizită/vacanţă în AUSTRIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vaylet); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[15.08.15 08:36:52]

@vaylet: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=1169