Europa Hotel

JUL-2015
REGIM MASĂ Cu masa
+ COPII: 1 -- varsta: 2 ani

Nu recomand!

Mancarea este oribila (bucatari fara experienta), foarte putina (12-15, acesta este orarul mesei de pranz...

Daca nu ajungi la masa inainte de ora 13:10, o sa mai astepti minim 15 minute ca sa se umple din nou tavile cu mancare. Trebuie sa fi foarte agil ca sa ajungi sa primesti si tu o portie pana cand nu se termina din nou mancarea..., altfel vei fi nevoit sa ma astepti 15 minute)...

Camerele sunt primitoare, personalul amabil (mai atent cu strainii), spa-ul este scump (nu si-l permite oricine)... Aerul conditiont... (Pfff, nici nu ii simti prezenta)... In camera, am omorat cateva gongi...

Este foarte multa galagie (muzica de pe plaja este la maxim... Nu am apucat sa dorm prea mult... Am fost cu sotul meu si cu fiica. (are 2 ani)... Niciunul nu a putut dormi...

A doua zi nu ne. am putut bucura de plaja deoarece eram foarte obositi.) Patuturile de copii sunt 100% garantate..., dar cand ajungi la hotel... : * Patuturi nu mai sunt, ne cerem scuze *...

Dureaza exagerat de mult sa primesti prosoape. In rest, a fost acceptabil... Nu recomand acest hotel... !

Mai ales daca aveti un copil mic dupa voi...

Impresii încărcate de Rebeka in 05.08.2015 14:58:59

Validat / Publicat: 17.08.15 08:59:34

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Rebeka); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 3 voturi) nota2

[05.08.15 17:00:27]

@Rebeka: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

--==--
Impresiile scrise "live" din sejur sunt de multe ori binevenite - cei interesați în acea destinație pot discuta "în direct" cu cineva de la fața locului, pot pune întrebări, solicita detalii etc.

Totuși, în unele cazuri e recomandat să fie lăsat un "timp de decantare" a impresiilor...

Te rugăm să completezi textul de mai sus cu impresii scrise la finalul sejurului - optim: la întoarcerea acasă.

Poţi folosi linkul EDIT IMPRESII pentru a aduce oricând completări, corecturi, adăugiri textului iniţial.

Opţional: un set reprezentativ de fotografii ar fi deasemenea binevenit pentru ilustrarea articolului şi a sejurului în sine.
Pentru a adăuga poze: amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=731

Până atunci, articolul este păstrat în STAND-BY

--==--

IMPORTANT: Rog anunță-ne când ai terminat (scriind un ecou, aici) - pentru a şti c-a sosit timpul să publicăm impresiile.

Cu mulţumiri pentru înţelegere.

[09.08.15 12:35:34]

@Rebeka - Gata sejurul? Ați ajuns cu bine acasă?

Pretul trecut în caseta tehnică 7121 lei este corect?

Mulțumesc!

[17.08.15 08:59:08]

Având în vedere durata sejurului declarată în caseta tehnică, considerăm ca @Rebeka a terminat sejurul.

Articolul va fi publicat în forma actuală, autorul poate să aducă completări / ajustări prin intermediul ecourilor.

- cathzel
[13.09.15 19:47:40]

In camera erau halate de baie?