Kaliakra Palace LTI Hotel

Avatar Azi
înscris/ă în 03.08.15
JUL-2015
2000

Dezastru si nu mai calc acolo nici gratis

Hotelul nu e de gasit =5 e daca nu vrei sa te plimbi vre/ o doua ore

mancarea cauciuc + enterocolita +bautura dozator tec +personal [...] parca iti da de mila

piscine de rasul lumii

programul artistic mai reusit la o serbare de gradinita

plaja eeee a'c' nu ai voie sa te indepartezi 3 metri de mal iar daca sunt valuri nu ai voie sa intrii

asta a fost vacanta mea de ultra all inclusive 3 nopti 440 de euro/ sa le f'e rusine pt tot nu merita decat 2 stele

Impresii încărcate de Azi in 03.08.2015 17:55:45

Validat / Publicat: 03.08.15 19:07:33

• A fost prima sa vizită/vacanţă în BULGARIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: ANTALYA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Azi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -11 PMA (din 11 voturi) nota2
  • sait oficial al acestei destinații:
  • Coordonate GPS: 43.29212800 N, 28.04587100 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Kaliakra Palace LTI Hotel? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de Azi? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[03.08.15 19:03:14]

te rog să eviţi pe viitor folosirea exclusivă a literelor MAJUSCULE (LITERE MARI), această practică este nerecomandată (îngreunează citirea) şi în general considerată lipsită de politeţe pe internet.

În limbaj internaut, a scrie cu LITERE MARI înseamnă că strigi la noi! Vezi, de exemplu, aici

Textul în cauză a fost ajustat de noi, mai sus.

= = =

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

- loredanna
[14.01.16 08:52:18]

Buna ziua! Avem o oferta buna pt acest hotel, dar as mai dori cateva informatii. Daca sunteti amabili va rog sa ma ajutati.

Ce inseamna la acest hotel ultra all inclusive?

pe site-ul lor zic ca ofera cina tarzie (00-02) si bar deschis toata noaptea. Cat timp e pusa inghetata la dispozitia copiilor? Sezlongurile la plaja sunt gratuite? Dvs. cum vi s-a parut intrarea in apa? (Cei mai multi zic ca e f abrupta)

E adevarat ca la cina sunt obligatorii pantalonii lungi?

Va multumesc anticipat

- cioran cristi
[13.07.16 23:41:18]

@loredanna: nu stim sigur daca se dadea mancare noaptea dar barul din hotel era deschis 24 de ore din 24, nu este obligatoriu pantaloni lungi la masa iar singura diferenta de la all inclusive la ultra all inclusive sunt sezlongurile de pe plaja gratuite...