Pensiunea Gura Pădurii

JUL-2015
REGIM MASĂ Fara masa
80 lei / noapte

Cazare placuta

Ne-am cazat la gura padurii fiindca nu am gasit altceva liber. Doream ceva mai ieftin cum am si gasit de altfel, insa totul era ocupat sau nu ne primeau fara avans la banca. Eu nu am mai fost de vreo 4 ani in sinaia asadar nu stiam ca acum toti vor avans prin banca... sau cei mai multi. Am sunat si la gura padurii unde pana la urma dna a fost de acord sa ne primeasca si fara acel avans.

Am ajuns seara pe la 8..., proprietara era mai in varsta si de aceea, am presupus eu, nu prea primitoare. Sotul in schimb, foaaarte de treaba, simpatic si comunicativ.

Pensiunea are acces cu cartela la intrarea principala, deci poti veni cand vrei din oras, si undeva la 6 locuri de parcare in curte.

Bucataria nu am folosit-o dar parea curata.

Am fost foarte multumita de camera si mai ales de pat, fiindca avea o saltea foarte ok, nu ca alte pensiuni unde simti arcurile... camera avea un balcon imens, iar baia era curata.

Nu am avut treaba cu ei cat am stat acolo, doar cat ne-am salutat.

In rest... minusuri ar fi: ca daca nu ai masina e ceva de mers pana in centru, dar cu masina faci 2 minute si altul ar fi in cazul celor mai pretentiosi, ca unele camere sunt la sosea, dar cu geamul inchis nu se mai aude traficul.

Ar putea pune totusi un pret mai mic, 60-70 de lei, fiindca zic eu, sunt defavorizati de distanta fata de centru.

Per total a fost bine.

Impresii încărcate de Ioanaaa in 27.07.2015 16:35:56

Validat / Publicat: 27.07.15 17:53:23

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Ioanaaa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[27.07.15 17:53:41]

@Ioanaaa: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=9624

- Ioanaaa
[15.09.15 10:46:04]

@webmasterX - da ii ok localizarea :). pozeeee... nu mai am din pacate.

• Execrabil (Dec.2018) - punctaj satisfactie: 0.75 (scris in 02.01.19 de Adrian2018 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Impresii (Jun.2016) - punctaj satisfactie: 3.35 (scris in 20.06.16 de Dumiela din PLOIEşTIORI [PH]) - NU RECOMANDĂ
  • Se poate mult mai bine (Aug.2009) - punctaj satisfactie: 7.40 (scris in 28.07.11 de corinamocanu din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • INFO: