Afrodita Hotel

REGIM MASĂ Pensiune completa
1740 [lei]

Afara i vopsit gardul...

Am fost cazati la Hotel Afrodita in perioada 12-17 iulie a. c

In toata aceasta perioada totul a fost ok din toate punctele de vedere masa in regim pensiune complecta si cate 3 proceduri de persoana cu unele mici probleme.

In fiecare seara la terasa restaurantului era program de muzica. Totul perfect daca se termina undeva in jurul ore 24 dar muzica, chiote si alte grohaituri pe fondul alcoolului se tineau dupa ora 2-3 dimineata. Eram cazati la etajul 5 deasupra terasei si trebuia sa suportam moJiciile unor tineri mai mereu in stare de ebrietate.

Ce am mai ramas surprins in ultima zi ca de sfarsit masa de pranz nu am mai primit o. Deci am sosit pe data de 12 iulie la ora 14 si am primit prima masa seara. Am avut 5 zile cu pensiune completa si deci trebuia vineri sa inchiem cele cinci zile cu pranzul. De la receptie receptionerul a spus sa mergem ca avem si pranzul iar dna care se ocupa cu partea de bucatarie nr a spus ca sejurul de termina doar cu micul dejun. Atunci unde sunt cele cinci zile cu pensiune completa?

Am sa telefonez in cursul zilei de luni la agentia din Bucuresti [...] pentru lamuriri.

Impresii încărcate de remo59 in 18.07.2015 21:22:40

Validat / Publicat: 18.07.15 23:30:53

• Alte destinații turistice prin care a fost: Garda de sus, Geoagiu bai, Poienile Izei, Retezat, Baile Herculane, etc

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (remo59); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 4 voturi) nota2

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos