ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.07.2015
ÎNSCRIS: 27.08.14
JUL-2015
2 AD. + 2 COPII -- v: 1-11, 2-8

O vacanta perfecta 'de neuitat'

Ce pot sa va spun decat k a fost un concediu super reusit, am ajuns la Receptia HOTELULUI in jurul ore 14.20 am vorbit cu cei de acolo k am o rezervare pt 4 persoane, iar in secunda 1 deja au chemat un bilyboy care nea luat bagajele si nea indreptat spre camera.

Ce vreau sa va spun este faptul k in acest hotel se vorbeste lb. engleza, de la receptie pana la barmani, un atu pentru ei, bravo lor.

Camera in care am fost cazati ft. spatioasa, 2paturi +un comoda din care se facea pat, A. C, frigider, seif, un balcon ft mare iar vederea ft ok.

Mancarea dupa parerea noastra este ok, ciorbe, cartofi prajiti, pulpe la gratar, barbecue alltime, mancaruri ft ok, prajituri ft bune, croisant ft delicioase, incercati cele care sunt ft bn insiropate ceva gen baclava.

Ce vreau sa va spun curatenie in camere se fc zilnic, numai k prosoapele odata la 4zile, asadar luati la voi prosoape, eu am lasat pe pat 15leva pt camerista si zilnic ne schimba prosoapele.

Piscina de la Hotel excelenta iar AQUAPARK BETONNNNNN, FANTASTIC.

Personalul ft amiabil, aici ma refer de la receptie, lobybar, sala de mese, distractie pt copii cat cuprinde, amfiteatru, spectacole in fiecare zi de la orele 20.00 intrun cuvant ft fain.

Trimis de RoxanaARGES in 18.07.15 19:58:40
Validat / Publicat: 18.07.15 23:04:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: ALBENA HOTEL LAGUNA GARDEN, CONSTANTIN SI ELENA HOTEL rubin ft ft ft slab (hotel laguna garden este ok ok ok)

VIZUALIZĂRI: 2420 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (RoxanaARGES); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA [18.07.15 23:18:25] »

@RoxanaARGES -

Nu am prea înțeles cum era cu patul suplimentar.

Nu am auzit de regula aceasta cu schimbatul prosoapelor o dată la patru zile. Am fost de trei ori la acest hotel, iar prosoapele mi-au fost schimbate zilnic fără a fi nevoie să las bani cameristei în acest scop. Singura condiție era aceea de a lăsa pe jos prosoapele folosite a căror schimbare se dorea.

ariciu [18.07.15 23:52:54] »

@nicole33 -

Nu am prea înțeles cum era cu patul suplimentar.

Tot e bine... eu nu am înțeles nimic din tot review-ul!!

Cred k din cauză k nu înțeleg ft bn cum e cu lb de mirc!!

daf434 [18.07.15 23:56:58] »

@RoxanaARGES:

Ce noroc, k vorbesc engleza...

"Nea" bucurat chestia asta ca altfel ce "neam" fi facut cu romana noastra acolo...

DaRKruCS [19.07.15 00:45:13] »

@ariciu: Dpmdv e ft good ca un bilyboy te ajuta la carat bagaje. Își merita toți banii "nea" ala ???? RoxanaARGES: Translate in English pls. ???? Btw: nice and interesting article ????

ariciu [19.07.15 00:57:50] »

@DaRKruCS - Dc in English, colega? În Chatish mai bn. K să fie ft clar și bn... )

Și gata că prevăd că ne-o luăm... again...

Later edit: Deci să înțeleg că dacă avem bilyboy avem și bilydance, nu?

DaRKruCS [19.07.15 01:05:18] »

@ariciu - eu n-am facut nimic! Mizeria aia de windows-phone "mia" trimis ecoul cand a vrut el! Poate ca nam ft. cu el la reparat cd a trebuit! Nb!

manoiuflorin [19.07.15 11:20:05] »

@RoxanaArges prosoape pt. plaja si piscina sunt? si daca in camera este feon?

Multumesc

Daca ai si ceva poze!!

RoxanaARGES [19.07.15 11:28:24] »

@manoiuflorin: da prosoape sunt dar numai la piscina, este si feon in baie! Voi pune si poze, aquapark bestial, piscina asemenea numai sa nu fc greseala sa iesiti la magazinele din afara circuitului, va rupe de bani, la poze unde se fc retro jaf in stil mare!

webmaster [19.07.15 11:55:53] »

@RoxanaARGES - Limbajul şi prescurtările de tip mirc sunt DEZAVUATE pe acest sait — la urma urmei, folosite în exprimarea publică sunt o formă de LIPSĂ de RESPECT faţă de interlocutori (şi faţă de tine însuţi!)

Te rog ca pe viitor să le eviţi.

manoiuflorin [19.07.15 13:14:33] »

@RoxanaArges mersi mult pentru raspuns. Parrcarea cat a costat?

webmaster69 [19.07.15 13:21:22] »

@RoxanaARGES - Pentru exprimare ofensatoare, ai avertisment. Mai multă grijă la limbaj, pe viitor.

Ecoul a fost șters.

papone [19.07.15 16:38:59] »

@RoxanaARGES - Il stiu hotelu si vream sa mgm si noi anu asta, k am gasit o oferta betonnnn pa un sait bulgaresc, da tb sa ne hotarim rpd. Ajuta si la mine asl pls cu ceva informatii. Seifu era pe bani sau mok? Am citit k au ciorba, avea si de burta (io is maare amator de ciorba de burta, cu smantana si mult mujdei)? Tantile cu curatenia facea doar cand erai plekt sau intra si peste tine dc dormeai la pranz? A-ti dt ceva spaga lu bilyboy ala pentru ca va indreptat (ca doar nu era sa va strabme ) spre camera? Si cum e cu acel comod, poate dormi bn sau fbn unul adult in el? K noi vream sa mgm 3, k sa mai esim mai eftin.

Mssss de raspuns!

fanespoitorul [19.07.15 16:59:41] »

@papone - era cat pe ce sa dau -1 pt lb rom

mony_ka [19.07.15 17:36:15] »

Textul este asa cum este, dar macar a postat poze frumoase de acolo.

papone [19.07.15 18:07:28] »

@fanespoitorul - Asta era, un -1 in plus sau in minus... Dar m-am chinuit vreun sfert de ora sa il scriu, chiar era pacat

webmasterX [19.07.15 22:22:21] »

@ALL : STOP JOC! trec la cartonase.

sorin1 [10.08.15 20:58:42] »

@papone -

daca ai mers anul acesta - care e impresia?

daf434, fanespoitorul, manoiuflorin, nicole33, RoxanaARGES, sorin1
Alte impresii din această RUBRICĂRoyal Park Hotel [complex Royal Club Victoria]:

• pagină generată în 0.054392099380493 sec