Pensiunea Ursulețul

JUL-2015
REGIM MASĂ md
100 [lei camera / noapte, probabil]

O minivacanta minunata

Fiul meu a numit-o minunata, si nu-l contrazic deloc. Nu prea am cuvinte s-o descriu. Poate sunt eu mai modesta, dar dupa patru locatii in care am fost cu familia in acest an, chiar si pe la 4*, doar de aici n-as mai fi plecat.

Sa va spun in mare, conditii de cazare, fara lipsuri; personal de exceptie; papica proaspata si muulta :)). Vom reveni!

Off, n-am 500 caractere.

Va mai spun :))... spa-ul super.

In acea zona chiar ai ce vizita, in comparatie, de exemplu, cu zona Bran unde noi am vizitat doar castelul.

Superb!

Daca aveti timp si ceva banuti mergeti la Ursuletul!

Impresii încărcate de Elena Dragoi in 13.07.2015 14:16:40

Validat / Publicat: 13.07.15 15:20:31

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Elena Dragoi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

- rentea
[13.07.15 15:34:18]

@Elena Dragoi: pai... Nu ne-ai prea spus nimic. Doar ca e bine?? Descrie- ne locația, serviciile, camerele, nu? Ce zici?

- Elena Dragoi
[13.07.15 15:56:11]

Am zis de camere ca sunt fara lipsuri, e intr-adevar putin spus. Sunt spatioase, paturi mari cu saltele bune... tv prin cablu cu multe programe... tv lcd... mobila noua... bai moderne... curat.

Personalul excelent.

Ca si locatie, depinde de fiecare ce-l intereseaza. Hotelul e pozitionat super. Pe langa Cioplea.