Vila Tudoriţa [Vama Veche]

MEMBRU: AUGUSTUS
JUL-2015
REGIM MASĂ fara masa

Cazare la Vila Tudorita

Am folosit aceasta locatie de cazare in timpul unei calatorii in tara si strainatate.

Impresiile mele pe larg sint urmatoarele:

Localizare: la distanta de cca 5 min de mers pe jos pana la plaja

Cazarea: camera care am primit-o a fost mare cu pat matrimonial si pat simplu, dar: nu prea curat si destul de neingrijit, lipsa de intimitate,galagie (dinspre fereastra si usa) Nu sint asa de sigur daca s-au schimbat asternuturile inaintea mea, baia este o gluma: mica si deasupra wcului este dusul fara cadita fara nimic, para de dus este in suport deasupra wcului, deci fac dus si apa curge peste tot: pe jos, pe wc, pe etajera, oglinda, usa, etc, scurgerea nu functiona, am facut un lac pana am facut dus. Tv lipseste, WIFI lipseste. Mobilierul este vechi si neingrijit (dar nu stiu daca la fiecare camera, etajul parea mai ok (cred ca este o casa supraetajata si partea de jos unde am stat este veche)

Masa:exista bucatarie unde turistii pot gati si se pot folosi de vesela, frigider, ca loc de luat masa exista un foisor mare si frumos cu cca 5 mese si banci, lumina si prize.

Servicii: parcare, bucatarie

Agrement: in statiune

Pe scurt: nu pot recomanda aceasta unitate pentru un sejur, dar pt o noapte este ok. Motivele au fost conditiile de cazare, si sincer la acest pret de cazare meritam mai mult.

Impresii încărcate de AZE in 12.07.2015 18:30:19

Validat / Publicat: 12.07.15 19:44:31

• A fost prima sa vizită/vacanţă în ROMÂNIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AZE); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 43.74977500 N, 28.57216200 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Vila Tudoriţa [Vama Veche]? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de AZE? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[12.07.15 19:15:25]

Mutat la rubrica ”Vila Tudorița[Vama Veche]” nou creată pe site.

- AZE
[16.03.16 17:19:12]