Ikbal Thermal Hotel & Spa

înscris/ă în 02.07.10
MEMBRU: PREMIUM
JUN-2015

Afyon o noapte frumoasa

Ptr oprirea inainte de antalya am ales afyon. Am optat ptr afyon ptr ca este mai aproape de antalya. Inainte optam ptr kutahya.

Ikbal termal hotel. Super.

Este amplasat in centru orasului.

Se afla in zone magazine restaurante. Nu aveti schimb valutar in oras dar se poate schimba la o bijuterie. Intrebati. Este in zona magazinelor. Nu imi aduc aminte cum se numeste.

Multe magazine de firma in oras la preturi mult mai mici ca in mallurile din tara. Pe cuvant.

Hotelul f bun pret bun.

Mic dejun ok.

Poti merge la piscinele lor interioare sau dea exterioara. Se inchide la 7 seara. Cele interioare tin mai mult. Eu am fost la 7 dimineata la cea interioara termala. Daca doriti alre detalii sunt dispus sa ofer.

Impresii încărcate de m liviu in 04.07.2015 12:53:09

Validat / Publicat: 04.07.15 14:59:25

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (m liviu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

[04.07.15 13:19:49]

@m liviu - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

Încărcând inițial impresiile la o rubrică de călătorie, rubrica de CAZARE a fost nedisponibilă pentru notare.

Te-aș ruga să indici o notă și pentru acest capitol - cazare - folosind linkul EDIT IMPRESII (afișat cu roșu mai sus, disponibil până la publicare).

După publicare, poți scrie eventual notele de la CAZARE sub formă de ECOU, le vom adăuga noi în caseta tehnică.

Mutat în rubrica "Ikbal Thermal Hotel & Spa, AFYON" (nou-creată pe sait)

- nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[04.07.15 16:04:58]

@m liviu -

Iată o variantă interesantă de cazare în drumul spre Antalya, mai ales că de vreo doi ani tot caut alternative la deja clasica, pentru mine, oprire la Kutahya, astfel câștigându-se aproximativ o oră în cea de a doua zi, pe mine neinteresându-mă piscinele termale sau nu.

Hotelul f bun pret bun.

Nu ne spui și cât a costat?

- m liviu
[05.07.15 03:44:06]

@nicole33: a fost 58 euro dubla cu mic dejun. Single era 48 cred. Ai acces la piscine si asa este. Ai o ora castigata mai ales dc mergi in alanya sau side. Hotelurile din kutahya au cam marit preturile in ultimul an. Hilton este peste acesta ca pret iar cynar un hotel de 3 stele este la acelasi pret. Recomand cu incredere. Concedii faine si drumuri bune

- m liviu
[05.07.15 03:52:16]

@webmaster70: sunt ok coordonatele.

Publicitate    [11.12.19 02:42:18]

• Afyon din nou Ikbal Termal (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 11.09.17 de m liviu din RâMNICU VâLCEA) - RECOMANDĂ