ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.07.2015

Extrem de nemulțumit
Sub orice critică

încărcat de pe telefon!

Sejur groaznic

Bună ziua niciodată nu am scris aici dar acum m-am hotărât, am avut și timp și condițiile din acest hotel m_au făcut să îmi schimb opțiunea Bulgaria...

Înca sunt aici mai am o zi.

De 2 zile stăm numai în cameră deoarece plaja este sub orice critică plină de pietroi imenși și de alge cu 2 rânduri de șezlonguri .Dacă stai pe nisip te ciupesc musculițele te miști încontinuu.

În fine ne-am deplasat la piscină aici un nene care te servea cu sucuri dar cu un mare chef de servit ca numai când se uita spre ține numai vroiai nimic si nu va spun ce sucuri cu gust de wc scuzați expresia dar apă era cu gust de canal așa cum era și în cameră când făceai dus se simțea un miros înțepător dădeai cu tone de parfum să poți face dus.

Când te duceai la masă dacă nu veneai când se deschide intr-o ora mâncai resturi sau nimic. Băiatul meu în 7 zile din cartofi prăjiți nu a ieșit deja e sătul pentru mult timp de ei.

Cum am și spus vin de 5 ani si totuși acest hotel nu își merită stelele. conceptul all nu este la el.

Un alt exemplu după masă de prânz la o ora se servește pizza și fursecuri dar se aduce câte o pizza pentru 15-20 persoane imaginati-va ce este și mai și așteptăm câte 20 minute și a trecut ora până seara nu mai degusta nimic.

Fac comparație cu Boryana unde tot timpul aveai înghețată pizza..

un hotel de 2 stele atât își merită.

Trimis de marycris in 03.07.15 11:43:13
Validat / Publicat: 09.07.15 11:12:43
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Sunny beach. nisipuri albena

VIZUALIZĂRI: 1489 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (marycris); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[09.07.15 11:12:23]

@marycris: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Eventualele completări se pot aduce prin intermediul ecourilor.

mihaela p
    [10.07.15 19:51:39]

Nu pot sa cred ca aveti dreptate intrutotul. Pe plaja este asa cum spuneti, dar nu puteti sta la plaja decat pe sejlonguri /. La 2 minute, de mers pe jos, de hotelul acesta, este plaja libera unde se poate sta pe cearceaf, iar la intrarea in mare nu sunt pietre. Noi am fost aici, anul trecut -vezi impresii -. La restaurant, nici nu se terminau bine tavile cu mancare si imediat erau aduse altele si asta era valabil pana la ora de terminare a mesei. La ora 16.00 se aduceau; pizza, foetaje, checuri, biscuiti... Cum se terminau in maxim 5 minute aduceau altele. Oricum noua nu prea ne mai era foame, la acea ora. In camere era foarte curat, la fel si in baie. Noi nu am avut nevoie sa dam cu tone de parfum in baie. Nu inteleg de ce ati stat in camera, cand puteati merge la piscina mare sau la minunata minipiscina cu apa termala si jacuzzi de pe plaja. Ati vizitat macar statiunea SUNNY DAY care se afla in imediata vecinatate a hotelului Azalia /

marycrisAUTOR REVIEW
    [11.07.15 19:07:10]

Sper să se mai nimerească cineva să fi fost în această perioadă au avut avarie la apă... nu am nici un interes să zic ceva ce nu este adevărat... la piscină nu am stat deoarece apa era f. rece și la cea acoperită era super aglomerat, intradevar am făcut plajă spre Azalia dar am dorit hotel pe plană în ideea să ai și șezlong inclus în preț deoarece în Albe la Boryana așa era... dai un ban să ai condiții... și cu mâncarea așa a fost poate ca dacă vii înainte de 1 iulie așa o fi... întotdeauna veneam după 2 iulie... nu am fost în Sunny Dai dar în Nisipuri, Sunny Beach, Albe totul a fost f. bine.

mihaela p
    [11.07.15 19:30:02]