ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.06.2015
ÎNSCRIS: 31.05.15
STATUS: CHIBIȚ
MAY-2015

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

O noapte de vis la restaurantul pensiunii Alpina

Fie pentru un weekend relaxant sau pentru un eveniment ca majoratul, Pensiunea Alpina ofera conditii de inalta calitate la un pret mai mult decat avantajos! Personal amabil, gata oricand sa sara in ajutor in diferit situatii. In opinia mea, am avut o experienta de vis, o petrecere de vis, asa cum nici nu ma gandeam ca se poate. Daca vreodata veti ajunge prin Paltinis si veti cauta un loc de cazare sau un restaurant, va recomand, chiar va incurajez, sa alegeti Pensiunea Alpina si va garantez ca nu veti fi dezamagit din nici un punct de vedere!

Trimis de Seb in 01.06.15 16:14:09
Validat / Publicat: 04.06.15 13:04:33
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în PĂLTINIȘ [SB].

VIZUALIZĂRI: 1420 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Seb); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS -4 PMA (din 4 voturi)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[01.06.15 17:15:51]

Articolul a fost selectat pentru o verificare suplimentară a autenticității și naturii dezinteresate a recomandărilor.

Autorul este invitat să încarce copia unui eventual document fiscal de plată care să dovedească prezența acolo în calitate de turist plătitor.
NOTĂ: Eventualele documente trimise NU vor fi făcute publice.

[04.06.15 13:02:35]

În lipsa oricărei dorințe de colaborare a autorului acestui articol pentru clarificarea situației acestuia, bazându-ne pe faptul că poza atașată reprezintă o scenă din restaurant, iar textul vorbește exclusiv despre o aniversare - concluzionăm că a fost acolo doar ca să folosească facilitățile de alimentație publică.

Așadar, în conformitate cu Regulamentul, recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrica "Restaurante din zona X" (dacă aceasta nu există încă pe sait, se poate crea în maxim 1 minut).

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Restaurante, terase - Paltinis" (deja existentă pe sait).

SebAUTOR REVIEW
[19.06.15 12:43:19]

NOTĂ WM: acest text a fost încărcat ca articol și mutat de către noi aici.

Experienta de vis

Pensiunea Alpina ofera conditii de inalta calitate la un pret mai mult decat avantajos! Personal amabil, gata oricand sa sara in ajutor in diferit situatii. In opinia mea, am avut o experienta de vis, un timp de vis, asa cum nici nu ma gandeam ca se poate. Daca vreodata veti ajunge prin Paltinis si veti cauta un loc de cazare sau un restaurant, va recomand, chiar va incurajez, sa alegeti Pensiunea Alpina si va garantez ca nu veti fi dezamagit din nici un punct de vedere! Camerele sunt foarte curate si confortabile, iar locatia este una linistita.

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]

• Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în Păltiniş?: