Unde mâncăm în Sibiu și împrejurimi?

18.05.2015
Avatar pingo_doce
DIN Piatra Neamț
înscris/ă în 03.05.11
MAY-2015

încărcat de pe telefon!Crama Sibiană

Restaurant Crama Sibiana

In frumoasa zi de duminica am luat pranzul al restaurantul Crama Sibiana, situat in Piata Mica din Sibiu.

Nu este prima oara cand am mancat la acest restaurant dar de data asta a lasat servirea de dorit. De la luarea comenzii si pana a venit comanda a durat 1 ora!!

Preturile relativ mari in comparatie cu cantitatea si calitatea mancarurilor.

Doua chelnerite "obosite" care mi-a amintit de vremea comunismului.

In concluzie: NU recomand. Evitati!!!

Meniul este saracacios si foarte scump... calitat ZERO, servire sub orice critica!

Si am mai observat ca dupa eliberarea meselor vin acele chelnerite ''obosite" si intprc fetele de masa patate si murdare... !

Impresii încărcate de pingo_doce in 18.05.2015 09:20:22

Validat / Publicat: 18.05.15 10:19:44

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

pagină generată in 0.123382091522 sec