ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.04.2015
APR-2015
2 AD. + 2 COPII -- v: 3 ani si 8 ani

Către satisfăcător

Prea scump

Am avut o camera premium (pat dublu si o canapea extensibila). Camera mare, destul de curata (exceptie peretii erau murdari si patati) cu frigider si 2 fotolii era ok. Baia mare, curata cu cabina de dus cu cadita care nu era legata la curent (nu mergeau becurile, nici radio, numic in ea - mentionez ca stiu cum se pornesc si cum ar fi trebuit sa mearga), Cel mai rau lucru ca sambata nu au dat nici apa calda iar dupa ce am fost la piscina hotelului le-am facut copiilor dus cu apa calduta e mult spus.

Am vorbit la receptie dar degeaba, au zis ca trimit pe cineva dar nu a venit nimeni. Faza ca si la dusurile de la piscina apa tot rece era. Duminica a fost apa calda la dus.

Piscina hotelui mare dar lasa mult de dorit. fetele mele care sar tot timpul in apa is pline de lovituri din cauza ca pur si simplu te zgariai in toate marginile, pe la colturi era mancat materialul din care era facuta piscina.

Trimis de biancaramona in 27.04.15 22:16:43
Validat / Publicat: 27.04.15 23:59:29
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în HERCULANE. A mai fost în/la: Baile Felix

VIZUALIZĂRI: 1813 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (biancaramona); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

daniela_n*
    [16.09.15 11:57:58]

Buna ziua! am fost in perioada 24-28.08.2015 cu rezervare la hotel Afrodita pentru oferta de 4zile +1 gratis... dar TEAPA, si anume ,,blonda '' de la receptie ca de aia e blonda... a facut cazarea conform rezervari facute fara nici un fel de problema... dar surpriza a venit dupa 2 zile cind la piscine se vorbea despre, ,,magariile ''''facute de cei de la receptie si anume ,,preturile nu sunt reale'''.

Am mers la receptie pentru detalii in urma zvonurilor auzite si asa s-a intamplat, adica nu am platit oferta lor de 4+1 si in plus cu 200 lei pe 5 zile, motivind ca asa a ,,selectat ''calculatoru si trebuie sa platesc acei bani in plus. Deci calculatoru selecteaza ce vrea el s-au ce vrei tu??? BLONDINO!

A doua zi am mers la seful de la receptie dar si acesta ca un [...] ridea frumos spunind ca nu am ce face... DECI SUNT PE MINA TOTI ACESTI [...]

In primele 2 zile la piscine a fost prea mult clor, si ff multe personae s-au intoxicat si au avut problem, bineinteles nu am dormit toata noaptea din cauza tusei de ca cloru inhalat si problem cu pielea, dar au rezolvat repede si anume au inchis usa la piscine pentru o zi.

Mincarea all inclus cea ce nu recomand... daca nu mergi printre primi la masa si ajungi mai tirziu din cauza tratamentului s-au altele risti sa pleci flamind s-au daca totusi ai norocul sa gasesti ceva mincare nu ai masa unde sta fiindca nu sunt debarasate.

Atentie mare la preturi va rog daca nu aveti bilet prin agentie... RECEPTIA HOTELULUI sunt niste [...] o spun din nou.

dianavladut*
    [23.05.18 15:06:32]

@biancaramona:

Bună ziua,

Dorim să vă mulțumim pentru alegerea de a vă petrece sejurul la Afrodita Resort & Spa și pentru timpul acordat nouă pentru a ne scrie care a fost experiența dumneavoastră, ajutâdu-ne astfel să optimizăm serviciile noastre pentru viitor.

Fiecare părere venită din partea dumneavoastră este tratată cu seriozitate, verificând și luând măsuri atunci când este cazul pentru a corecta anumite proceduri în perioada ce urmează.

Ne pare rău să aflăm că, în ciuda muncii ce se desfășoară zilnic în spatele coritinelor din hotelul nostru, am eșuat în a vă îndeplini așteptările și ați plecat din hotelul nostru cu un gust amar.

Situația menționată de către dumneavoastră este una regretabilă și dorim să vă asigurăm că nu este în conformitate cu standardele serviciilor pe care noi vrem să le oferim către dumneavoastră.

Este, de asemenea, o situație singulară și am dori să vă încurajăm să transmiteți aceste informații în timpul sejurului, urmând să vă ajute colegii noștri.

Ar fi o mare onoare pentru noi să vă revedem în curând în hotelul nostru, înlocuind această experiență cu una îmbunătățită.

Cu stimă,

Diana V., Guest Relations Manager

NB dianavladut* este (sau a fost) reprezentant al unității
    Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT

daniela_n*, dianavladut*