Family Istanbul by Pasha Hotel & Suites (unitate neclasificată)

10.04.2015
Avatar criss65
înscris/ă în 22.01.08
OCT-2014

Un hotel bun

După aventura de o noapte de la Hotelul Suleimaniye (vezi impresii) am găsit tot pe Booking acest hotel pt următoarele 3 nopţi  cu 200 euro, 3 adulţi. Pentru un hotel de 3 stele din Istanbul este super ok.

Hotelul a fost curat, camera pe care ne-au dat-o de 4 paturi mărişoară, baia ok (a avut duşul defect, dar l-au schimbat imediat), micul dejun clasic cu brânză, caşcaval, măsline, legume, ceai, suc, cafea, produse de patiserie etc.

Amplasarea hotelului este foarte bună, la 300 m de Moscheea Albastră. Are aer condiţionat dar are şi centrală termică care peste noapte funcţiona! (noi am fost la început de octombrie). Cei de la recepţie extrem de amabili.

Recomand acest hotel pentru raportul calitate/preţ.

Impresii încărcate de criss65 in 10.04.2015 09:55:16

Validat / Publicat: 10.04.15 11:04:54

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (criss65); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  7200 PMA (din 12 voturi) nota2

[10.04.15 11:04:14]

Mutat în rubrica "Family Istanbul by Pasha Hotel&Suites, ISTANBUL" (nou-creată pe sait)

- criss65
[11.04.15 21:31:22]

@webmasterX - Da, este ok poziţionarea pe hartă.

- vladdinca
[23.09.18 21:12:05]

@criss65: Salut, mai stii cumva, hotelul are parcare proprie?

Publicitate    [15.12.19 22:51:41]

• Frumusetea este in ochiul privitorului... (Nov.2018) - punctaj satisfactie: 8.70 (scris in 16.11.18 de vladdinca din ROMANIA) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0787720680237 sec