Pensiunea Medvehaz

înscris/ă în 10.06.08
DEC-2009
EUR

Dezamagire

In speranta unui revelion pe schiuri, incepatori fiind, ne-am orientat spre partia Bucin si am ales pentru revelion pensiune Medvehaz din Praid.

Poate ca exista mult laudata ospitalitate maghiara, dar noi nu am avut acest noroc... nici macar culinar.

Mancare: uleioasa, foarte picanta si sarata; la mic dejun – unt expirat……; cafea – cea mai proasta bauta vreodata, mezeluri din conserva.

Pensiunea: curata la prima vedere, dus puteai sa faci atata timp cat erai singurul care se balacea; se auzea orice zgomot din orice directie…...

Ospitalitate = 0. Din momentul in care am ajuns…... s-au blocat. A te intelege cu cei care serveau masa era o adevarata aventura. Erau total depasiti de situatie.

Impresii încărcate de mariaHDR in 04.01.2010 11:55:31

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Simon, Tusnad, Moeciu, Cartisoara
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Croatia, Italia, Austria

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mariaHDR); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1200 PMA (din 3 voturi) nota2