Complex Turistic Wolf [Wolf 1, Wolf 2]

înscris/ă în 13.04.13
MAR-2015
REGIM MASĂ md

Nu recomand!

Am ajuns aici in week-end-ul 6-8 martie cu gandul de a ne relaxa. Am fost 2 cupluri cazate in wolf 1 (chipurile, cel ce 3*). Intr-adevar cazarea s-a facut rapid, la modul ca am completat fisele, am luat cartelele si... cam atat... nu ne-a condus nimeni in camera sa vada daca totul e in regula (probabil pentru ca stiau ca nu era deloc asa).

Am intrat in camera si dezamagirea se vedea pe fata noastra... nu pot sa cred ca intr-un complex care se vrea a fi de 3-4 stele o cabina de dush poate arata in felul ala... nu cred ca s-a facut curat de 1 an pentru ca altfel nu avea cum sa se stranga mucegai si mizerie in marginile usilor cabinei... cand am vazut asta ne-am dus direct la pat (care era mascat de o cuvertura imensa) si nu mare ne-a fost mirarea cand am vazut cearcefurile... sifonate de parca atunci s-ar fi trezit cineva si rupte pe alocuri...

Ne-am consolat cu gandul ca vom merge la piscina sa ne relaxam. Piscina este in celalalt corp... parea ceva mai ingrijit e adevarat. Piscina era ingrijita si asta ne-a mai calmat... am folosit si sauna umeda si cea uscata... problema e ca atat cat am stat acolo ne-am dat seama ca nici in sauna nu s-a facut curat pentru ca si in prima si in a doua zi cat am fost acolo am observat o eticheta de la o sticla de suc care zacea pe jos... sauna uscata de mica de vreo 4-5 pers, iar cea umeda ceva mai mare

Am incercat si mancarea de la restaurantul din incinta... era ora 20 si nu au vrut sa serveasca ciorba... am ales bulz si carne la garnitza... toata macarea a fost uleioasa si foarte sarata... nici aici nu pot acorda un plus.

La micul dejun (care era inclus in pret) in prima dimineata a fost ok, dar a doua zi am primit ramasite din prima... am atras atentia atat eu cat si alti turisti pentru faptul ca nu mai era mancare desi eram inca in programul de mic dejun.

Mentionez ca nu suntem genul de turisti certareti si am pus totul pe seama faptului ca am utilizat un voucher... pe care regret ca l-am achizitionat la un pret care nu justifica serviciile acordate.

Concluzia: de evitat!

Multumesc

Impresii încărcate de georgy.petre in 14.03.2015 20:21:48

Validat / Publicat: 14.03.15 22:44:18

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (georgy.petre); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 7 voturi) nota2