Pensiunea Emil Pârtie

FEB-2015
REGIM MASĂ FARA MASA
170 de lei

Un sejur perfect

Am petrecut un sejur exact asa cum ne-am dorit. Conditiile de cazare au fost foarte bune, cand am parcat, inainte sa intram, am fumat o tigara, ne-a vazut proprietarul de la geam si ne-a dat o camera la etajul 1 cu balcon si o scrumiera foarte mare :).

Spatiu suficient, baie cu cada, apa calda tot timpul, caldura, internet, cablu, conditii perfecte.

Pozitia fata de partia Clabucet este tot un punct forte, este la 50-60 de metri, practic iesi din pensiune si intri pe partie.

Exista doua sali de mese, una pentru fumatori, alta pentru nefumatori, mai mare, iar bucataria, desi nu prea am folosit-o pentru ca am mancat la restaurantele de la baza partiei, este dotata cu tot ce-i trebuie. Erau acolo familii cu mai multi copii care gateau oale de mancare. Plus trei frigidere.

Personalul locuieste in pensiune, dar este extrem de discret si amabil cand ai nevoie de ceva. Un alt punct forte este faptul ca au camere de supraveghere in toata pensiunea, la incaperea de depozitat echipamentul pentru ski si la cele doua parcari.

Recomand aceasta pensiune, mergeti cu incredere, noi de fiecare data cand vom merge in Predeal ne vom caza la Pensiunea Emil.

Impresii încărcate de flo76 in 12.02.2015 21:57:49

Validat / Publicat: 12.02.15 23:11:52

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (flo76); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  10100 PMA (din 15 voturi) nota2

[12.02.15 23:09:30]