Hello Hotel

REGIM MASĂ fara masa
435ron

Foarte bun

am fost la acest hotel,

am fost surprins placut, camera foarte curata, receptia foarte amabila,

am stat 3 nopti si in fiecare zi cind lipseam din camera dupa amiaza schimbau cosurile de gunoi si mai puneau inca un rol de hirtie igienica

si am venit pe timp de iarna si camera foarte calda, la fel si podeaua calda in zona chiuvetei, mam simtit foarte bine, am venit cu prietenul si la fel a ramas multumit!

recomand calduros hotelul acesta,

cei drept ca mincare nu prea aveau, mi-au zis ca au tot ce este in frigider la vitrina insa fac o ciocolata calda foarte buna. chiar ne faceam griji ca no sa ne placa acest loc fiind veniti din moldova si nu aveam habar.

succes!

Impresii încărcate de lucika in 07.01.2015 23:15:08

Validat / Publicat: 08.01.15 00:15:56

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: nu am mai fost

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (lucika); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2