Motel Sheriff & Pensiune Old Sheriff

înscris/ă în 07.04.09
MEMBRU: PARTENER
NOV-2009
EUR

”parterul cladirii este Old Sheriff iar etajele (sunt 2 sau 3 nu mai retin) reprezinta Pensiunea (motelul) Sheriff” - vezi aici

O optiune convenabila

In noiembrie am avut ocazia de a-mi petrece o noapte la acesta pensiune, fiind in tranzit prin zona. Pensiunea ofera camere duble, triple si single, noi optand pentru o camera dubla cu baie (exista si cu baie comuna, mai ieftine).

Pensiunea are parcare proprie, receptia mai mult decat rezonabila, curat. Camera este de marime medie, curata, TV in camera, posturi minime, baie curata.

Restaurantul ofera mancare buna, proaspata, portiile sunt mai mult decat ok si la preturi normale, 2 persoane am cinat cu aproximativ 40 de lei. La bar, bauturile aveau un pret cam mare, dar nu exagerat.

De remarcat, aveam laptop cu noi si nu mica ne-a fost mirarea cand am vazut ca aveam prezenta conexiune de internet si inca la viteza foarte buna.

O pensiune pe care eu personal o recomand celor aflati in tranzit prin zona, un raport calitate pret ok.

Impresii încărcate de danoradea in 20.12.2009 19:26:03

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (danoradea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 3 voturi) nota2

- cristi_an3000
[05.01.10 10:49:01]

Poti sa-mi zici te rog cat costa o camera dubla (2 pers) cu mic dejun?

- danoradea
[08.01.10 16:42:27]

noi am platit 90 de lei pe o camera dubla cu baie si mic dejun cand am fost

• Am fugit din padure direct in camera rosie! (May.2019) - punctaj satisfactie: 8.83 (scris in 23.05.19 de nrs din CRAIOVA) - RECOMANDĂ
  • Motel Sheriff *** (Aug.2013) - punctaj satisfactie: 9.25 (scris in 28.08.13 de CarmenCat din BUCURESTI) - RECOMANDĂ