Europa Hotel

MEMBRU: PREMIUM
DEC-2008
TIP: SINGLE
EUR

Incercati, eu zic ca merita

Am stat 3 nopti la acest hotel chiar inaintea Craciunului 2008. Eram la Vaslui in interes de serviciu. Desi am avut emotii cu cazarea pentru ca s-a intamplat ca agentia care ne facea rezervarile sa ne gaseasca si hoteluri care lasau de dorit, dupa ce ne-am cazat aici am avut o surpriza placuta.

Hotelul se afla intr-o zona destul de linistita, strada pe care este situat nefiind o artera intens circulata, desi este situat central.

Camerele sunt frumos utilate si decorate (totul nou, modern), foarte curate, cu bai moderne. Fiind iarna, m-am bucurat ca era foarte cald inauntru (nu de alta, dar mi s-a intamplat sa inghet in alte locuri, fiind friguroasa din fire).

Restaurantul este unul modern, mare, cu o ambianta calda iar mancarea foarte buna, pentru toate gusturile. O noapte la acest hotel costa anul trecut 160 RON.

Daca vreti sa mancati in alta parte, puteti incerca Restaurantul "Casa Alba", este foarte frumos si interesant amenajat (chiar special). Intrebati la receptie si va vor spune exact cum sa ajungeti acolo. Personalul hotelului "Europa" din Vaslui este foarte amabil.

Nu am reprosuri pentru acest hotel, incercati, eu zic ca merita.

Impresii încărcate de ancamariagadea in 20.12.2009 18:03:55

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ancamariagadea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 5 voturi) nota2

• O noapte în Europa (Jul.2014) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 15.10.16 de Zoazore din BRAILA-BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Hotel Europa (Mar.2010) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 13.07.10 de Tempo din PITESTI) - RECOMANDĂ