Pensiunea 'La Marele Moft'

Avatar dynamic
înscris/ă în 16.03.10
OCT-2014

O pensiune minunata!

Weekendul trecut am avut placerea de a fi cazati impreuna cu nasii nostri in cele 2 camere duble de lux ale acestei pensiuni.

A fost o experienta de neuitat, in pofida vremii de afara care a fost tare neprietenoasa.

Camerele sunt foarte spatioase (40mp), foarte frumos decorate, fiecare fiind unica in felul ei.

Mentionez faptul ca am servit acolo micul dejun si cina si am fost foarte placut impresionati de calitatea mancarii si a serviciilor oferite.

Pentru aceasta, le multumim Doamnei Magda si ajutoarelor dansei: Ionut si Stefan. Tot respectul pentru acesti oameni, pentru munca pe care o depun, pentru felul in care stiu sa se faca placuti, pentru atentia pe care o acorda detaliilor, astfel incat orice musafir care le va trece pragul, se va simti extraordinar!

Impresii încărcate de dynamic in 21.10.2014 17:23:29

Validat / Publicat: 21.10.14 18:30:24

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dynamic); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 7 voturi) nota2

[21.10.14 19:46:14]

- dynamic
[22.10.14 16:55:10]

@webmasterX - Da, pozitionarea pe harta este conforma cu realitatea.

As dori sa adaug ceva la articol: pensiunea dispune de 2 camere duble de lux, o suita si un apartament. Din ce am scris eu, se poate intelege ca pensiunea nu are decat cele 2 camere duble de lux. Imi cer scuze.