Zan Hotel [Voineasa]

DIN Craiova
înscris/ă în 23.01.13
AUG-2014

M-am pacalit

Preturile sunt mult prea mari pentru calitatea serviciilor.

Desi camera costa foarte mult, iar micul dejun se presupune ca este inclus, nu ni s-a spus exact ce putem comanda si ce nu din meniu (nu au micul dejun gata pregatit ci il comanzi din meniu) si ne-am trezit la sfarsit cu nota de plata pentru suc. Am avut dreptul, se pare, sa bem doar cafea sau ceai dimineata, dar nu ne-a spus nimeni asta.

Privelistea este minunata dar hotelul este situat in sat. In momentul in care am ajuns, o doamna acra si plictisita de la receptie a fost foarte surprinsa ca vrem sa vedem camera inainte de a ne caza si ne-a condus pe scari pana la etajul 4 desi exista lift functional. Nu reusesc sa inteleg cum sunt angajati astfel de oameni.

Mancarea este foarte buna, dar parca ti se taie pofta cand esti servit in sila.

Per total, o experienta pe care nu vreau sa o repet si nu as recomanda acest hotel nimanui.

Impresii încărcate de Lostritza in 01.10.2014 11:53:11

Validat / Publicat: 01.10.14 12:59:00

VIZUALIZĂRI: 1965

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Lostritza); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 7 voturi) nota2

- alexandruduma
[25.03.16 14:43:07]

Confirm cele spuse de dumneavoastra referitoare la comanda micului dejun din meniu.

Trebuie o corectie mica: Am intrebat ce avem inclus si ni s-a spus: tot ce este inclus in meniu in pagina cu mic dejun, cafea, ceai si apa. Nu am intrebat daca este inclus si suc.

• Weekend la Hotel Zan - Voineasa (Jun.2017) - punctaj satisfactie: 6.69 (scris in 26.06.17 de mihais68 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Foarte-foarte multumiti de Zan Hotel Voineasa 4* (Dec.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 03.12.16 de rammonik din BAILE OLANESTI) - RECOMANDĂ
  • Hotel prost si scump (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 3.30 (scris in 10.08.16 de LiviaG din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Cazare pentru Transalpina (Mar.2015) - punctaj satisfactie: 9.20 (scris in 25.03.16 de alexandruduma din TIMISOARA) - RECOMANDĂ
  • Dezamăgire! (Sep.2013) - punctaj satisfactie: 7.20 (scris in 04.10.13 de iunie12 din CONSTANţA) - NU RECOMANDĂ
  • De nota 10 (Aug.2013) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 17.08.13 de sdw din TULCEA) - RECOMANDĂ
  • Minunat! (May.2013) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 06.06.13 de Vasile* din BUCURESTI) - RECOMANDĂ