Club Topaz Apartments [Neptun]

SEP-2014
REGIM MASĂ fara masa
+ COPII: 1 -- varsta: 1 an

Confortabil

Am fost la mare la inceput de septembrie cu bebelusa de 1,5 ani. Am cautat din start apartament cu bucatarie utilata pentru bebelusa care era la momentul rezervarii mofturoasa cu mancarica.

Locatia este frumoasa si linistita, bucataria este utilata cu tot ce ai nevoie, mobila frumoasa, balcon mare cu doua fotolii foarte confortabile. Patul tip tarc pentru bebe a fost oferit gratis. Ce ne-a placut foarte mult este ca ne-am putut 'intinde' cu toate bagajele noastre fara a ne simti vreodata inghesuiti. Bebelusa a alergat fericita dintr/o parte in alta a apartamentului, dornica sa exploreze fiecare coltisor. Vila are o curte relativ micuta dar foarte ingriita cu o piscina mica.

Nu am folosit piscina prin urmare nu pot sa emit vreo opinie asupra ei.

Singurul punct minus al cazarii e ca nu ai cui sa te adresezi daca ai nevoie de ceva, am aflat mai tarziu ca ar fi trebuit sa lasam un bilet scris menajerelor, in fine, exista totusi o persoana foarte amabila care este disponibila, persoana care are grija de piscina si curte. Dansul are insa putine informatii despre cine/ ce ar trebui sa faca dar te poate ajuta cu un numar de telefon, cum a fost cazul nostru.

Imprejurimi: In apropiere este restaurantul ambasador pe care il recomand din toata inima, preturi mult mai mici decat media restaurantelor din neptun si mancare excelenta, bebelusa noastra a mancat din fericire aproape tot ce am comandat. Tot in apropiere este si plaja de langa vilele prezidentiale, foarta curata si linistita.

Prin urmare recomandam locatia mai ales pentru familiile cu copii.

Impresii încărcate de monicat in 20.09.2014 16:44:10

Validat / Publicat: 20.09.14 18:50:07

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (monicat); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 4 voturi) nota2

• Cazare la Club Topaz de nota 7 (Jul.2015) - punctaj satisfactie: 8.50 (scris in 04.07.15 de Marina2 din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Multumit. (Jul.2009) - punctaj satisfactie: 9.25 (scris in 14.07.09 de abramovicil din IASI) - RECOMANDĂ
  • INFO: