Anna's Studios

SEP-2014
REGIM MASĂ fara masa
315 eur
+ COPII: 1

O locatie exotica pt familii cu copii

Am plecat putin indoit despre locatia aleasa atat zona cat si locatie, dar am fost extrem de surprins de zona (plaje si linistea localității), cat si de o locative care nu ne-a facut sa uitam confortul de acasa.

Foarte buna pentru copii (loc de joaca, terenuri de fotbal, volei, basket) ideală chiar si pentru grupuri mari de 6-7 familii plus foisoarele care sunt totusi cam aglomerate, dar ne-am descurcat si noi de un grătar desi erau grupuri exclusiv de bulgari cazatii in aceeasi perioada.

Loc de parcare individual, f aproape de plaja (cea mai plictisitoare din toate cele vizitate, dar ok pentru dupa amiază). Am vizitat ca plajă in ordinea satsfactiei rodia beach 15. km spre sarti, karidi beach in Vourvourou, orange beach 25 km spre Sarti, Talgo beach 5. km spre Nikiti, plaja din Nikiti, plaja din Sarti Si o mica plaja la jumătatea loc Vourvourou foarte interesanta dar greu accesibilă. Recomand închiriere barca pt o zi pt plimbare/ vizitare insula diaporos si imprejurimi, de vis, va garantez, de vis!!!

Masa in primul rand *Gusto si Paris in Vourvourou, dupa care 7 km pana in Ormas Panagias si iei cina cum se poate mai romantic pe plaja la Akropali...

Impresii încărcate de alindumitrascu in 15.09.2014 23:58:02

Validat / Publicat: 16.09.14 01:09:55

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Chrousso village, Pefkolori/ vila Kamelia, Thassos

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (alindumitrascu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2

[16.09.14 01:07:46]

@alindumitrascu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

[16.09.14 07:55:33]

- alindumitrascu
[18.09.14 14:31:07]

@webmasterX:Da, e ok

Publicitate    [16.09.19 08:14:13]

• Pentru prima data in Grecia (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 9.75 (scris in 30.07.18 de OlyTim din TIMISOARA) - RECOMANDĂ
  • Anna Studios Vourvourou (Aug.2016) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 15.08.16 de raducondurache din SFANTU GHEORGHE) - RECOMANDĂ
  • Anna's Studio Reloaded (Sep.2011) - punctaj satisfactie: 9.30 (scris in 14.09.11 de DinuP din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Anna's Studios - Nota 10 (Jun.2011) - punctaj satisfactie: 9.38 (scris in 21.07.11 de DinuP din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Minunat (Jun.2009) - punctaj satisfactie: 9.88 (scris in 02.03.10 de Saumakos din BUCURESTI) - RECOMANDĂ