Eden Bis Hotel [Rydzyna]

MAR-2012
REGIM MASĂ md

la PMM* = 136 PLN

De revenit

Am fost in Polonia in 2012 si am gasit un hotel dragut pe drum unde am innoptat.

Hotelul Eden Bis este un hotel cochet si linistit aflat pe un drum national spre Varsovia, visavis de o padure.

Hotel curat, personal amabil si dragut, pacat ca nu prea stiu engleza, dar te descurci.

Camere mari, baie imensa, paturi mari si super bune. Am dormit neintors.

Mic dejun copios.

Hotelul are piscina si poti manca fara probleme in restaurantul hotelului, mancarea este ok si la preturi rezonabile.

Per ansamblu un hotel bun, daca sunteti in drum si vreti sa dormiti sau sa mancati o puteti face cu incredere.

Impresii încărcate de bartaiomu in 07.09.2014 08:42:08

Validat / Publicat: 07.09.14 09:46:56

• A fost prima sa vizită/vacanţă în POLONIA
VIZUALIZĂRI: 1993

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (bartaiomu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 1 voturi) nota2

[07.09.14 09:22:21]

Mutat în rubrica "Eden Bis Hotel [Rydzyna], [ALTE ZONE]" (nou-creată pe sait)

[07.09.14 10:57:28]

- bartaiomu
[08.09.14 23:04:32]

@webmasterX:Da, aceea este locatia.