ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.09.2014
ÎNSCRIS: 10.08.14
AUG-2014
2 AD. + 2 COPII -- v: 8-6

O vacanta minunata

Asa cum am scris si in titlu pot sa va spun ca a fost intradevar o vacanta reusita.

Este un hotel de trei stele situat undeva la o distanta de 300-400 m de mare, de la hotel la plaja 5-6 minute de mers pe jos, un hotel unde mi-a placut foarte mult felul lui de a fi construit si anume acela in trepte.

Cred ca singurul dezavantaj dupa mine este liftul care este disponibil abia de la etajul 4 pana la etajul 8, dar ca si curatenie, aspect, servire este un hotel minunat.

Este dotat cu piscina proprie unde ai disponibile sezlonguri si umbrele, parcare proprie si sistem bufet suedez pentru cele trei mese cu diferite feluri de mancare care sunt schimbate in fiecare zi.

Ca si baututri ai toata gama de cockteiluri, bere, vinuri, vodka, sucuri si multe altele.

Camera unde am fost cazat (family) o camera spatioasa cu doua paturi single apropiate care formau un pat double si o canapea extensibila, baie cu dus propriu si un balcon extrem de spatios. Curatenia in camera a fost facuta in fiecare zi, schimbarea lenjeriei se facea la doua zile inclusiv cea a prosoapelor.

Mancarea cum va spuneam a fost una destul de variata cu tot felul de preparate bulgaresti, dulciuri, inghetata si multe altele.

In concluzie recomand acest hotel pentru a va petrece o vacanta la mare.

Trimis de jhony03 in 02.09.14 19:20:54
Validat / Publicat: 02.09.14 21:09:52
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 2235 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (jhony03); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Patul dublu al camerei

Sper sa va ajute.

dorinakiss
    [10.11.14 15:24:05]

@jhony03 - Buna ziua!

Doresc sa stiu mai multe amanunte despre cazare si masa deoarece doresc sa iau sejur doar cu mic dejun.

De asemeni doresc sa stiu unele preturi de la diferite buticuri si carciumi, restaurante sau pizzerii.

Distanta dintre hotel si mare si dintre hotel si centru sau Bazar este mare?

Cu stima, Dorin.

jhony03AUTOR REVIEW
    [10.11.14 20:01:12]

@dorinakiss - Buna ziua. Referitor la cazare pot sa va spun din punctul meu de vedere ca, cazarea este excelenta (eu am avut camera dubla familiala), conditii bune, in legatura cu masa eu am avut all inclusiv dar am vz si persoane care au avut doar mic dejun si am vz ca e destul de ok si bogat, preturi de la diferite buticuri si circiuni nu va pot spune ca nu le-am frecventat, iar distanta de la hotel la mare este cam de 6-7 minute de mers pe jos, iar dintre hotel si centru statiunii este de 10-15 minute pe jos (o mica plimbare). Sincer eu va recomand acest hotel.

dorinakiss, jhony03
    Alte impresii din această RUBRICĂGradina Hotel: