Casa Gina

înscris/ă în 06.08.09
AUG-2014
REGIM MASĂ -

Liniste si relaxare

O pensiune frumoasa si curata, cu o curte bine ingrijita de proprietari, niste oameni extraordinari de amabili, cu un foisor amenajat in stil rustic, imprejmuit de flori si verdeata.

Camere curate, mobilate modern, baile sunt mari si de asemenea foarte curate.

Pensiunea este intr-un cartier frumos de vile, linistit, cu magazine in apropiere si statie de autobuz la doi pasi, la cateva minute de mers pe jos pana in centrul Rasnovului.

Vom reveni cu multa placere aici, unde ne-am simtit bine si ne-am incarcat bateriile, chiar daca am stat doar 2 zile.

Impresii încărcate de poll in 31.08.2014 09:54:35

Validat / Publicat: 31.08.14 10:49:32

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (poll); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2